Keystone logo
LIBF Online  MSc Cyber Security
LIBF Online

MSc Cyber Security

Online

12 Months

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 9750

Nauka na odległość

Wstęp

Korzyści z nauki z LIBF

Całkowicie elastyczna naukaPonad 140 lat doświadczeniaInnowacyjna, spersonalizowana naukaNagradzanie ambicji
Dopasuj naukę do swojego życia, ale ucz się w zorganizowany sposób, korzystając z elastycznego podejścia online z pełnym wsparciem ze strony wykładowców i opiekunów. Ucz się w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin - we własnym tempie, w pełni online, w dowolnym miejscu.Poszerz swoją wiedzę o umiejętności przyszłości. Aby pomóc Ci odnieść sukces i rozwijać karierę, łączymy naszą długą historię edukacji w zakresie finansów, biznesu i bankowości z najnowocześniejszą platformą edukacyjną online.Ucz się na własnych warunkach. Zdobądź umiejętności, których potrzebujesz, aby w pełni wykorzystać swój potencjał i zrealizować swoje ambicje. Będziesz mieć wsparcie, a także dostęp do zaawansowanych cyfrowych narzędzi edukacyjnych i praktycznej wiedzy z życia wziętej.Kształcenie na odległość to niedroga, dostosowana opcja, która pasuje do Twojego stylu życia. Opłaty za nasze studia online są rozłożone na czas trwania wybranego programu, co ułatwia zarządzanie finansami.

Stopnie naukowe w Internecie

Nauka online – znana również jako nauka na odległość lub nauka wirtualna – pozwala studentom ukończyć studia online, zapewniając jednocześnie elastyczność, która jest często potrzebna w dzisiejszym zabieganym świecie. W LIBF prowadzimy kursy przy użyciu interaktywnych narzędzi edukacyjnych i multimedialnych materiałów do nauki, a także sesji na żywo z wykładowcami i stałą pomocą opiekunów akademickich. Będziesz mieć pełną elastyczność, dzięki której będziesz mógł uczyć się kiedykolwiek i gdziekolwiek chcesz, bez utraty osobistego kontaktu z nauczycielami i kolegami z klasy.

Trzy F, które nas wyróżniają

Wolność: Stopnie naukowe online w LIBF dają swobodę studiowania według harmonogramu odpowiadającego Twoim indywidualnym potrzebom. Oferujemy również opcje studiów niestacjonarnych, zarówno na poziomie studiów licencjackich, jak i podyplomowych.

Elastyczność: Nasze opcje płatności zapewniają elastyczność, której potrzebujesz, aby zachować kontrolę nad swoimi finansami. Kwalifikujący się studenci studiów licencjackich w Wielkiej Brytanii mogą również uzyskać dostęp do rządowych pożyczek studenckich. Studenci finansujący się samodzielnie mają możliwość płacenia w ratach miesięcznych lub rocznych.

Finansowanie: LIBF oferuje szereg stypendiów i stypendiów, wspierając zarówno studentów krajowych, jak i zagranicznych. W końcu finansowanie nigdy nie powinno powstrzymywać nikogo przed zdobyciem wykształcenia.

Rekrutacja

Stypendia i Finansowanie

Opłata za program

O szkole

pytania