Keystone logo
LIBF Online  BSc (Hons) Cyber ​​Security
LIBF Online

BSc (Hons) Cyber ​​Security

Online

36 Months

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Oct 2024

GBP 20 805

Nauka na odległość

Wstęp

Opanuj sztukę zabezpieczania cyfrowych krajobrazów dzięki internetowemu kursowi LIBF BSc (Hons) Cyber Security. Zaprojektowany dla aspirujących cyberwojowników, ten kompleksowy program obejmuje podstawowe tematy, takie jak kryptografia, przetwarzanie w chmurze, testy penetracyjne i zarządzanie projektami IT. Przygotuj się na ekscytujące role zawodowe, od administrowania bezpieczeństwem sieci po analizę ryzyka cybernetycznego.

Studia licencjackie z cyberbezpieczeństwa (BSc (Hons) Cyber Security) LIBF, prowadzone w całości online, pozwalają dopasować naukę do własnego stylu życia i rozwijać się we własnym tempie. Dołącz do globalnej społeczności wykładowców, studentów, absolwentów i ekspertów oraz otrzymuj wsparcie od dedykowanego zespołu trenerów i doradców zawodowych.

Korzyści z nauki z LIBF

Całkowicie elastyczna naukaPonad 140 lat doświadczeniaInnowacyjna, spersonalizowana naukaNagradzanie ambicji
Dopasuj naukę do swojego życia, ale ucz się w zorganizowany sposób, korzystając z elastycznego podejścia online z pełnym wsparciem ze strony wykładowców i opiekunów. Ucz się w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin - we własnym tempie, w pełni online, w dowolnym miejscu.Poszerz swoją wiedzę o umiejętności przyszłości. Aby pomóc Ci odnieść sukces i rozwijać karierę, łączymy naszą długą historię edukacji w zakresie finansów, biznesu i bankowości z najnowocześniejszą platformą edukacyjną online.Ucz się na własnych warunkach. Zdobądź umiejętności, których potrzebujesz, aby w pełni wykorzystać swój potencjał i zrealizować swoje ambicje. Będziesz mieć wsparcie, a także dostęp do zaawansowanych cyfrowych narzędzi edukacyjnych i praktycznej wiedzy z życia wziętej.Kształcenie na odległość to niedroga, dostosowana opcja, która pasuje do Twojego stylu życia. Opłaty za nasze studia online są rozłożone na czas trwania wybranego programu, co ułatwia zarządzanie finansami.

Stopnie naukowe w Internecie

Nauka online – znana również jako nauka na odległość lub nauka wirtualna – pozwala studentom ukończyć studia online, zapewniając jednocześnie elastyczność, która jest często potrzebna w dzisiejszym zabieganym świecie. W LIBF prowadzimy kursy przy użyciu interaktywnych narzędzi edukacyjnych i multimedialnych materiałów do nauki, a także sesji na żywo z wykładowcami i stałą pomocą opiekunów akademickich. Będziesz mieć pełną elastyczność, dzięki której będziesz mógł uczyć się kiedykolwiek i gdziekolwiek chcesz, bez utraty osobistego kontaktu z nauczycielami i kolegami z klasy.

Trzy F, które nas wyróżniają

Wolność: Stopnie naukowe online w LIBF dają swobodę studiowania według harmonogramu odpowiadającego Twoim indywidualnym potrzebom. Oferujemy również opcje studiów niestacjonarnych, zarówno na poziomie studiów licencjackich, jak i podyplomowych.

Elastyczność: Nasze opcje płatności zapewniają elastyczność, której potrzebujesz, aby zachować kontrolę nad swoimi finansami. Kwalifikujący się studenci studiów licencjackich w Wielkiej Brytanii mogą również uzyskać dostęp do rządowych pożyczek studenckich. Studenci finansujący się samodzielnie mają możliwość płacenia w ratach miesięcznych lub rocznych.

Finansowanie: LIBF oferuje szereg stypendiów i stypendiów, wspierając zarówno studentów krajowych, jak i zagranicznych. W końcu finansowanie nigdy nie powinno powstrzymywać nikogo przed zdobyciem wykształcenia.

Rekrutacja

Opłata za program

O szkole

pytania