We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Keystone logo
Liberty University

Liberty University

Liberty University

Wstęp

Kim jesteśmy

W 1971 r. Wielebny Jerry Falwell marzył o zmianie świata. Wyobraził sobie pokolenie profesjonalistów z każdej dziedziny, którzy kochali Boga, służyli innym i byli najlepsi we wszystkim, do czego zostali powołani. Zobaczył uniwersytet na górze, na którym mógł odbyć się ten trening - i zaczął go budować. Niecałe 50 lat później Liberty University jest akredytowaną ewangelicką instytucją sztuki wyzwolonej z 17 szkołami wyższymi i szkołami, ponad 100 000 studentów i 600 programami studiów od certyfikatu do stopnia doktora. Ponad 400 z tych programów jest dostępnych dla studentów na całym świecie za pośrednictwem naszych programów online.

Co więcej, Liberty University szkoli pilotów, doradców, dyrektorów generalnych, pielęgniarki, nauczycieli, artystów, pracowników organów ścigania, pastorów - specjalistów z prawie każdej dziedziny, którzy kochają Boga, służą innym w swoich społecznościach i są najlepsi w tym, do czego zostali powołani . Liberty University szkoli mistrzów dla Chrystusa.

Wpływaj na świat

Podkreślając właściwą równowagę między teorią akademicką, badaniami i praktycznym szkoleniem, unikalne podejście Liberty do edukacji oznacza, że możesz być przygotowany nie tylko na sukces w wybranym zawodzie, ale także na przystosowanie się i rozwój na stale zmieniającym się rynku.

Na Liberty University będziesz przygotowany do etycznego i doskonałego wykonywania swojej pracy. Zdobądź umiejętności krytycznego myślenia, badań, analizy danych i komunikacji, których potrzebujesz, aby stać się niezbędnym współpracownikiem w swojej dziedzinie i liderem, który inspiruje innych.

Ciężka praca, odwaga i uczciwość określają naszą wiarę, dlatego nie tylko wyposażamy studentów w stopień - szkolimy Mistrzów dla Chrystusa, którzy wpływają na świat.

Programy online - rozszerzenie naszej misji i naszego kampusu

To, co zaczęło się jako wizja dobrze prosperującego uniwersytetu w Wirginii, rozprzestrzeniło się na cały świat. Programy edukacji online zyskują na popularności, ale Liberty University toruje drogę w edukacji na odległość od połowy lat 80 . Nasz program online rozpoczął się w 1985 roku jako Liberty University School of Lifelong Learning, ponieważ zdaliśmy sobie sprawę, że dzięki kształceniu na odległość wielu studentów było w stanie pracować, uczęszczając do szkoły po raz pierwszy.

Nasze programy kształcenia na odległość zaczęły się jako kursy korespondencyjne. Liberty wyśle uczniom kasety VHS załadowane treścią kursu, a uczniowie odeślą zadania i testy nadzorowane przez organizatora. Boom internetowy na przełomie lat 90. i 2000. umożliwił Liberty oferowanie chrześcijańskich programów studiów wyłącznie online.

Dzisiaj studenci uzyskują dostęp do treści swoich kursów w Blackboard, internetowej platformie edukacyjnej. Testy i zadania, które kiedyś musiały zostać odesłane z powrotem do naszego kampusu w Wirginii, są teraz przesyłane online przez studentów z całego świata. Najnowocześniejsze zasoby cyfrowe Liberty umożliwiają studentom łączenie się z kolegami z klasy, a także dostęp do najlepszych zasobów akademickich, w tym ponad 750 000 książek elektronicznych, czasopism i artykułów recenzowanych. Studenci mają również dostęp do Online Writing Center i różnych internetowych społeczności studentów.

Zawsze możesz przyjechać i zwiedzić kampus Liberty w Lynchburgu w stanie Wirginia. Intensywne kampusy, powrót do domu i rozpoczęcie są wspaniałymi wydarzeniami, w których możesz uczestniczyć jako uczeń online i zapewnić ci możliwość nawiązania kontaktu ze szkołą. Ale nawet jeśli tego nie wiesz, wiedz, że najważniejszą rzeczą, którą tu budujemy, jest zmiana życia - w Liberty będziesz korzystać z ponad 30 lat nauki, rozwoju, adaptacji i innowacji dla uczących się na odległość i ponad dekady badania potrzeb ucznia online. Możesz być pewien, że poświęciliśmy czas, aby dowiedzieć się, co jest dla Ciebie ważne.

Przystępność, dostępność

Przy tak wielu szkołach internetowych i uniwersytetach do wyboru, może być trudno znaleźć program online, który byłby zarówno elastyczny, jak i niedrogi. Programy online Liberty University mogą zaoferować zarówno wam!

Nasze programy online znalazły się w pierwszej piątce spośród ponad 2100 szkół wyższych i uniwersytetów pod względem jakości, przystępności i dostępności według BestColleges.com.

Jesteśmy pionierem edukacji na odległość od 1985 roku i oferujemy unikalne i sprawdzone podejście do edukacji online.

Jakość akademicka

Program online Liberty University nieustannie dąży do nowych osiągnięć edukacyjnych i zwiększenia dostępności dyplomów. Chcemy, abyś był w stanie osiągnąć stopień, który najlepiej pasuje do twoich pasji i celów zawodowych.

Liberty University oferuje:

 • Ponad 250 dostępnych programów studiów online do wyboru.
 • Te same standardy jakości, co nasze programy mieszkaniowe.
 • Stale aktualizowana treść kursu zaprojektowana w celu odzwierciedlenia obecnych praktyk branżowych.
 • Wydział złożony z liderów z każdej dziedziny, którzy wnoszą do klasy rzeczywiste doświadczenie.

Dostępność

Rozumiemy, że dopasowanie stopnia do twojego intensywnego życia może być trudne. Z tego powodu dajemy Ci możliwość dostosowania planu ukończenia studiów Liberty University , aby najlepiej pasował do twojego harmonogramu.

Aby spełnić Twoje potrzeby osobiste i edukacyjne:

 • Większość naszych stopni online jest oferowana w 100% formacie online.
 • Studia online są oferowane w ośmiotygodniowym formacie semestralnym z ośmioma datami rozpoczęcia w roku.
 • Większość internetowych programów studiów Liberty oferuje elastyczność wykonywania zadań o każdej porze dnia, bez wymaganego czasu logowania dla większości programów.
 • Liberty University nie wymaga ustandaryzowanych wyników testów ani pełnych transkryptów dla szkół średnich, aby zostać przyjętym na studia licencjackie.

Przystępność

Liberty University chce nie tylko zapewnić wysokiej jakości edukację, ale także oferować czesne w przystępnej cenie. Rozumiemy, że znalezienie sposobów opłacenia edukacji może być trudne. Z tego powodu pracowaliśmy nad tym, aby czesne pozostało w rozsądnej cenie, jednocześnie zapewniając zaawansowaną, akredytowaną i doskonałą edukację.

Złóż wniosek już dziś, aby rozpocząć swoją podróż na Top Online Christian University!

Dołącz do misji Liberty University i przekonaj się o wartości chrześcijańskiej edukacji dla siebie. Rozpocznij ścieżkę do kontynuowania edukacji poprzez jeden z internetowych programów studiów Liberty University . Liberty to pod każdym względem światowej klasy instytucja szkolnictwa wyższego poświęcona przygotowaniu cię do sukcesu we wszystkich aspektach życia.

Ranking i nagrody

# 1 Best College College w Ameryce
Gold Level - School of Distinction
Top Online University w Wirginii
Top Online Christian College in the Nation

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

 • Lynchburg

  University Boulevard,1971, 24515, Lynchburg

pytania