Keystone logo
Lebanese American University Online

Lebanese American University Online

Lebanese American University Online

Wstęp

Stopnie online z Libańskiego Uniwersytetu Amerykańskiego

Rozwijaj swoją karierę dzięki stopniowi online z Lebanese American University. Nasze innowacyjne programy zapewniają edukację, której potrzebujesz, aby doskonalić się w wybranej progresji i otworzyć drzwi do bezgranicznych możliwości.

Dzięki zaangażowaniu w tworzenie globalnie zróżnicowanej i bogatej kulturowo społeczności edukacyjnej, która zapewnia dostępne doświadczenie w zakresie szkolnictwa wyższego bez względu na lokalizację studenta lub tło społeczno-ekonomiczne, LAU jest miejscem, w którym możesz osiągnąć swój potencjał. Jako student Lebanese American University, możesz doświadczyć doskonałości akademickiej i nowoczesnego programu nauczania z globalną perspektywą.

Lebanese American University działa na podstawie karty z Board of Regents of the University of the State of New York i jest akredytowany przez New England Commission of Higher Education (NECHE). Ich programy w 100% online otrzymały zatwierdzenie zarządu od Departamentu Edukacji Stanu Nowy Jork, co oznacza, że program kursu spełnia kryteria akademickie innych uniwersytetów amerykańskich.

Poznaj nasze programy

Przyspieszone, skoncentrowane na karierze programy online

MBA w Global Business Administration online

MBA w Global Business Administration (online) na Lebanese American University oferuje pracującym profesjonalistom i niedawnym absolwentom zarówno elastyczność, aby ukończyć zaawansowany stopień, jednocześnie spełniając wymagania dotyczące pracy i życia. Ukończysz swój program MBA online z rówieśnikami z całego świata i ukończysz studia gotowe do wymagań i wyzwań współczesnego przywództwa biznesowego.

Online MBA w zakresie analityki biznesowej

Ranked # 1 w Libanie dla biznesu i zarządzania1, Lebanese American University pomaga Ci wypełnić lukę między analityką i administracją biznesową, aby przygotować się do popytu na role analityki biznesowej. online MBA w Business Analytics wyposaża Cię w niezbędne umiejętności techniczne i wiedzę, aby rozwinąć swoją karierę i zdobyć istotne umiejętności strategiczne, rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji w dzisiejszym świecie. Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie w zakresie analityki.

Online MS Stosowana Sztuczna Inteligencja

Stopień online Master's in Applied Artificial Intelligence dostarcza wiedzy, której potrzebujesz, aby zastosować, ocenić i przyczynić się do rozwoju technik AI. Program można ukończyć w ciągu zaledwie dwóch lat i żadne wcześniejsze doświadczenie w zakresie technologii AI nie jest wymagane do przyjęcia. Jako student będziesz uczyć się online od wykładowców z prawdziwym doświadczeniem w zakresie technologii AI w wirtualnej klasie zaprojektowanej tak, aby pasowała do Twojego osobistego harmonogramu.

Online MS in Computer Science

Elastyczny Online MS in Computer Science dostarcza najnowocześniejsze zestawy umiejętności, których potrzebujesz, aby odnieść sukces w szybko rozwijającej się dziedzinie technologii na Bliskim Wschodzie i poza nim. Zdobędziesz zaawansowane zrozumienie tematów takich jak analityka danych, sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe i zastosujesz to, czego się nauczysz w wielu globalnych kontekstach.

Online MS International Construction Management

Rozwiń zaawansowaną wiedzę z zakresu zarządzania branżą budowlaną, której potrzebujesz, aby odnieść sukces na rozwijającym się globalnym rynku budowlanym. W przeciwieństwie do innych programów zarządzania budową, ten stopień jest skoncentrowany na poziomie międzynarodowym. Jesteśmy wyjątkowo usytuowani geograficznie i kulturowo, aby zaoferować kompleksowy program , który skupia się na rozwijającym się globalnym rynku budowlanym.

Certyfikat bezpieczeństwa cybernetycznego online

Ten certyfikat został zaprojektowany, aby zapewnić rozszerzone szkolenie dla profesjonalistów IT, łącząc podstawowe pojęcia i zasady z ekspozycją na nowe technologie i rozwiązania. Zyskasz praktyczne zrozumienie kluczowych zagadnień związanych z podstawową kryptografią, bezpieczeństwem sieci i informatyką śledczą.

Certyfikat Online Sztucznej Inteligencji i Nauki o Danych

Zdobądź specjalistyczną wiedzę w zakresie sztucznej inteligencji i nauki o danych w ciągu zaledwie sześciu miesięcy. Dziewięć kredytów zarobionych przez program certyfikatu może być stosowany do Uniwersytetu online MS w programie Computer Science. Poznasz dogłębny program nauczania prowadzony przez doświadczonych i zróżnicowanych wykładowców i sieć z uczniami w programie magisterskim.

Szybkie fakty

 • #2 w Libanie1
 • 100% stopni naukowych online
 • 46 000 absolwentów na całym świecie

Dlaczego Lebanese American University?

Umożliwiamy naszym studentom znalezienie ich ścieżki do sukcesu poprzez zaangażowanie w doskonałość akademicką. Nasz wybitny wydział i zróżnicowana populacja studentów tworzą konkurencyjną i troskliwą społeczność, która rozciąga się na cały świat.

Globalnie zróżnicowana społeczność

Jesteśmy zaangażowani w tworzenie zróżnicowanej i bogatej kulturowo społeczności, która zapewnia dostępną edukację dla wszystkich.

Nowoczesny program nauczania

Poprzez nowoczesne metody instruktażowe i doświadczenia edukacyjne inspirowane przemysłem, ukończysz studia z wiedzą i umiejętnościami, których potrzebujesz, aby awansować w swojej karierze.

Wyróżniający się Wydział

Nasz wydział wyróżnia się w nauczaniu, badaniach i pracy społecznej, przynosząc cenną wiedzę branżową i odpowiednie doświadczenie do klasy online i zapewniając indywidualne wsparcie.

Przygotowanie do kariery

Zachęcamy do znalezienia swojej pasji i objęcia ducha przedsiębiorczości LAU. Absolwenci LAU mają duże szanse na zatrudnienie - 82% absolwentów znajduje pracę w ciągu roku od ukończenia studiów.

Dowiedz się więcej o nas

Elastyczna nauka online

Dołącz do naszej wspierającej społeczności akademickiej, połącz się ze swoimi instruktorami i nawiąż kontakty ze studentami z całego świata. Nasze programy online zapewniają taką samą jakość akademicką jak oferty na terenie kampusu z elastycznością, której potrzebujesz, aby osiągnąć sukces.

Bądź w centrum wszystkiego

Źródła

1World University Rankings 2023. Times Higher Education. "https://www.timeshighereducation.com/world-university-rankings/2023/world-ranking

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

 • Lebanon

  Lebanon, Liban

  • New York

   New York, Stany Zjednoczone

   pytania