Keystone logo
LABASAD Barcelona School of Arts & Design

LABASAD Barcelona School of Arts & Design

LABASAD Barcelona School of Arts & Design

Wstęp

LABASAD to wiodąca internetowa szkoła sztuki i projektowania, położona w samym sercu Barcelony w Hiszpanii. Dostarczamy nasze programy magisterskie za pośrednictwem naszego rewolucyjnego formatu ONLIVE, dzięki czemu możesz uczyć się kiedykolwiek i gdziekolwiek chcesz! Wszystkie nasze programy są w 100% online, a także na żywo, więc jesteśmy szkołą online, ale z duszą twarzą w twarz.

Dlaczego w to wierzymy

Ponieważ możesz robić to, co Cię pasjonuje, kiedy chcesz i gdzie chcesz, z intensywnością i pasją. Ponieważ wierzymy w Ciebie tak bardzo, jak Ty wierzysz w siebie. Bo choć może się wydawać, że jesteśmy daleko, w rzeczywistości jesteśmy bardzo blisko. Ponieważ mamy unikalny model szkolenia, który dostosuje się do Twojego życia i doda mu wartości, sprawiając, że wszystkie Twoje talenty ujawnią się i zabłysną.

Ponieważ naszym głównym celem jest, abyś podczas nauki czerpał z tego przyjemność; dobrze się bawisz i stajesz się najlepszym profesjonalistą, jakim możesz być.

Ponieważ nasze programy w zakresie projektowania, sztuki i kreatywności przygotowują Cię na to, co ma nadejść. Ponieważ nie musisz zmieniać swojego stylu życia; dostosujemy się do Ciebie. Ponieważ będziemy Ci towarzyszyć od rozpoczęcia programu do jego zakończenia.

Ponieważ lektorzy (oczywiście najlepsi fachowcy) prowadzą zajęcia na żywo, ON LIVE, a jeśli nie możesz przyjść lub chcesz później je przejrzeć, zawsze będziesz miał dostęp do nagrań. Ponieważ będziesz mógł wchodzić w interakcje z nauczycielami w klasie i poza nią. Ponieważ jesteś w kontakcie ze swoimi rówieśnikami, dzieląc się i ucząc się od nich iz nimi.

Lokalizacje

  • Barcelona

    Calle Aragón, 326, 1-2, , Barcelona

pytania