Keystone logo
Kogod School of Business Online MBA
Kogod School of Business Online

MBA

Online USA

12 Months

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

01 Apr 2025

USD 2000 / per semester

Nauka na odległość

Wstęp

Nasz internetowy program MBA jest przeznaczony dla profesjonalistów w połowie kariery, którzy chcą nauczyć się umiejętności zarządzania strategicznego i komunikacji, aby awansować na role przywódcze. Program koncentruje się na podstawowych praktykach biznesowych i wykorzystuje naszą lokalizację, dając możliwość tworzenia nowych połączeń w stolicy naszego kraju podczas osobistych zanurzeń.

Dlaczego MBA w Kogod?

Naucz się przewodzić w nowoczesnym biznesie:

Internetowy program Master of Business Administration (MBA) prowadzony przez Kogod School of Business przy Uniwersytecie Amerykańskim jest przeznaczony dla profesjonalistów w połowie kariery, którzy chcą nauczyć się umiejętności zarządzania strategicznego i komunikacji, które pomogą im awansować na role przywódcze.

Kogod School of Business przyjmuje włączające i przyszłościowe podejście do edukacji biznesowej, stawiając na pierwszym miejscu różnorodność i uznając, że rozwój XXI wieku wymaga globalnej perspektywy. Program koncentruje się na podstawowych praktykach biznesowych i wykorzystuje lokalizację Kogod w Waszyngtonie, DC, umożliwiając studentom tworzenie nowych połączeń w stolicy naszego kraju podczas osobistych zajęć.

Program nauczania na styku biznesu i polityki:

Internetowy program MBA przygotowuje studentów do stosowania umiejętności przywództwa i analizy finansowej, aby pomóc firmom skuteczniej działać w wielu różnych branżach. Program obejmuje zajęcia indywidualne, podczas których uczniowie uczą się od wiodących ekspertów w stolicach biznesu na całym świecie, a także możliwość wyboru przedmiotów do wyboru, które personalizują naukę pod kątem celów zawodowych.

Zanurzenia osobiste:

Program obejmuje dwa zajęcia indywidualne, które umożliwiają studentom rozwiązywanie wyzwań biznesowych w prawdziwych firmach. Każdego roku co najmniej jedna z tych sesji odbywa się w Waszyngtonie. Studenci współpracują z rówieśnikami w projektach grupowych, nawiązują kontakty ze specjalistami i wykładowcami DC oraz zwiedzają stolicę kraju. Zajęcia immersyjne odbywają się także w Centrum Konferencyjnym Airlie w Warrenton w stanie Wirginia, gdzie Uniwersytet Amerykański uzyskał certyfikat Rady Stanu Szkolnictwa Wyższego Wirginii umożliwiający prowadzenie zajęć, a także w międzynarodowych miastach, takich jak Pekin, Madryt i Bruksela, które zapewniają studentom nowe możliwości spojrzenie na sposób prowadzenia biznesu w różnych kulturach.

  • Nie jest wymagany żaden GRE ani GMAT
  • 15 miesięcy do zakończenia
  • Automatycznie przesłany do stypendium o wartości do 30 000 USD
  • AKREDYTACJA AACSB

Rekrutacja

O szkole

pytania