We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Keystone logo
Kogod School of Business Online

Kogod School of Business Online

Kogod School of Business Online

Wstęp

Dzięki wyjątkowej pozycji umożliwiającej rozwój na styku biznesu, rządu i społeczeństwa, w firmie Kogod wierzymy, że biznes jest siłą wywołującą znaczące zmiany. Uniwersytet Amerykański jest uznawany za silne zaangażowanie w służbę publiczną, edukację interdyscyplinarną, zaangażowanie międzynarodowe i badania. Kampus uniwersytecki położony jest w dzielnicy mieszkalnej w północno-zachodniej części Dystryktu Kolumbii, niecałe 1,5 km od stacji metra Tenleytown oraz w pobliżu wielu ambasad, agencji rządowych, agencji międzynarodowych, organizacji pozarządowych, organizacji non-profit i firm. Szkoła Biznesu Kogod (Kogod) została założona w 1955 roku.

Przez lata Kogod wykorzystywał dobrą reputację Uniwersytetu Amerykańskiego, aby zapewnić wiele możliwości studentom zainteresowanym powiązaniem prywatnego biznesu i usług publicznych, zapewniając dostęp do różnych organizacji w okolicy. W 1979 roku szkole nadano imię absolwenta Roberta P. Kogoda, odnoszącego sukcesy dewelopera, w uznaniu jego hojnego wsparcia. David Marchick jest dziekanem Kogod od sierpnia 2022 r.

Mamy dostęp i możliwości, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Lokalizacja Kogod w Waszyngtonie i połączenia na całym świecie oznaczają, że będziesz mieć dostęp do możliwości osobistych i zawodowych, których nie znajdziesz nigdzie indziej. A dzięki naszym małym klasom będziesz w stanie stworzyć znaczące relacje z profesorami i rówieśnikami, które będą trwać przez całe życie. Zajmujące 16. miejsce w rankingu US News & World Report dla najlepszych programów dla absolwentów online w 2021 r. i zlokalizowane w samym sercu Waszyngtonu, umożliwiamy Ci realizację Twoich ambicji dzięki rygorystycznym, ale elastycznym programom nauczanym online.

Rekrutacja

Akredytacje

Akredytowane przez EFMD Equis

Referencje studentów

Lokalizacje

  • District of Columbia

    Massachusetts Avenue Northwest, 4400, 20016, District of Columbia

pytania