Keystone logo
Kogod School of Business Online

Kogod School of Business Online

Kogod School of Business Online

Wstęp

Dzięki wyjątkowej pozycji umożliwiającej rozwój na styku biznesu, rządu i społeczeństwa, w firmie Kogod wierzymy, że biznes jest siłą wywołującą znaczące zmiany. Uniwersytet Amerykański jest uznawany za silne zaangażowanie w służbę publiczną, edukację interdyscyplinarną, zaangażowanie międzynarodowe i badania. Kampus uniwersytecki położony jest w dzielnicy mieszkalnej w północno-zachodniej części Dystryktu Kolumbii, niecałe 1,5 km od stacji metra Tenleytown oraz w pobliżu wielu ambasad, agencji rządowych, agencji międzynarodowych, organizacji pozarządowych, organizacji non-profit i firm. Szkoła Biznesu Kogod (Kogod) została założona w 1955 roku.

Przez lata Kogod wykorzystywał dobrą reputację Uniwersytetu Amerykańskiego, aby zapewnić wiele możliwości studentom zainteresowanym powiązaniem prywatnego biznesu i usług publicznych, zapewniając dostęp do różnych organizacji w okolicy. W 1979 roku szkole nadano imię absolwenta Roberta P. Kogoda, odnoszącego sukcesy dewelopera, w uznaniu jego hojnego wsparcia. David Marchick jest dziekanem Kogod od sierpnia 2022 r.

Mamy dostęp i możliwości, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Lokalizacja Kogod w Waszyngtonie i połączenia na całym świecie oznaczają, że będziesz mieć dostęp do możliwości osobistych i zawodowych, których nie znajdziesz nigdzie indziej. A dzięki naszym małym klasom będziesz w stanie stworzyć znaczące relacje z profesorami i rówieśnikami, które będą trwać przez całe życie. Zajmujące 16. miejsce w rankingu US News & World Report dla najlepszych programów dla absolwentów online w 2021 r. i zlokalizowane w samym sercu Waszyngtonu, umożliwiamy Ci realizację Twoich ambicji dzięki rygorystycznym, ale elastycznym programom nauczanym online.

Lokalizacje

  • District of Columbia

    Massachusetts Avenue Northwest, 4400, 20016, District of Columbia

pytania