Keystone logo
© BIMM University
King's College London Online

King's College London Online

King's College London Online

Wstęp

Dlaczego King's Online?

Ta sama jakość. Ten sam akademicki rygor. Dostarczone elastycznie.

King's College London jest jednym z najbardziej prestiżowych uniwersytetów na świecie.

Nasze wiodące badania na całym świecie są podstawą naszego podejścia do nauczania, i dotyczy to również naszych kursów internetowych.

Nasze kursy online są prowadzone przez tych samych wybitnych pracowników akademickich, co nasze kursy na terenie kampusu - jedyną różnicą jest elastyczny sposób dostawy. Uczenie się odbywa się w czasie i miejscu najbardziej dogodnym dla naszych uczniów.

Kursy są zaprojektowane specjalnie dla publiczności internetowej, wykorzystując szereg działań, w tym filmy wideo, quizy online, fora dyskusyjne, amd czytania online.

Studenci King's Online korzystają z tych samych zasobów studentów i wsparcia podczas studiów, w tym dostępu do usług bibliotecznych, umiejętności pisania akademickich, poradnictwa i poradnictwa zawodowego.

Studenci King's Online mają również możliwość współpracy z siecią innych studentów King's Online z całego świata. Po ukończeniu studiów studenci King's Online dołączają do naszej dobrze połączonej i aktywnej sieci absolwentów na całym świecie.

King ma wysokie stopnie zatrudnienia i posiada dedykowaną usługę kariery, aby pomóc uczniom znaleźć właściwą ścieżkę kariery dla nich. Ponadto ukończenie kursu online pokazuje kluczowe umiejętności związane z zatrudnieniem, które są bardzo pożądane przez organizacje na całym świecie.

Lokalizacje

  • London

    Strand, WC2R 2LS, London

pytania