Keystone logo
King University Online Licencjat z administracji opieki zdrowotnej
King University Online

Licencjat z administracji opieki zdrowotnej

Online USA

16 Months

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Nauka na odległość

Wstęp

Przygotuj się do pełnienia funkcji administracyjnych i kierowniczych w branży opieki zdrowotnej dzięki internetowemu tytułowi Bachelor of Science in Healthcare Administration firmy King University. Ponieważ zapotrzebowanie na opiekę zdrowotną rośnie wraz z populacją, istnieje duże zapotrzebowanie na kandydatów posiadających wiedzę administracyjną. Licencjat z administracji opieki zdrowotnej Uniwersytetu Kinga może prowadzić do rozwoju kariery dzięki programowi nauczania opartemu na kompetencjach.

Na kursach programu administracji opieki zdrowotnej nasz wydział zapewni Ci oparte na branży instrukcje dotyczące zarządzania zasobami ludzkimi, zarządzania finansami, epidemiologii i biostatystyki, organizacji, polityki i praktyk opartych na dowodach. Będziesz także studiował poprawę jakości, komunikację stosowaną, zarządzanie, etykę, marketing, zrównoważony rozwój i kompleksową ocenę przez pryzmat opieki zdrowotnej. Możesz od razu zastosować swoją wiedzę w obecnym miejscu pracy.

Pod koniec internetowego egzaminu Bachelor of Science in Healthcare Administration będziesz dysponował zestawem umiejętności obejmującym profesjonalizm, przywództwo, komunikację, zarządzanie i organizację opieki zdrowotnej. Możesz pracować w systemach opieki zdrowotnej, takich jak szpitale, gabinety lekarskie, przychodnie, placówki opieki długoterminowej, życie wspomagane, opieka zdrowotna w domu i organizacje opieki zarządzanej. Możesz rozpocząć karierę w ubezpieczeniach medycznych, sprzedaży leków lub sprzedaży leków. Będziesz mieć również kwalifikacje do pracy w departamentach zdrowia, agencjach zdrowia publicznego, agencjach rządowych i organizacjach non-profit związanych z opieką zdrowotną. Niektórzy decydują się na dalszą edukację na studiach magisterskich.

O szkole

pytania