Keystone logo
Key West University

Key West University

Key West University

Wstęp

O

W dzisiejszym dynamicznie rozwijającym się środowisku biznesowym, angażowanie się w uczenie się przez całe życie ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia, że ​​twoje umiejętności pozostają odpowiednie dla pracodawców.

Technologia uczenia się online i urządzenia mobilne stały się bardziej przystępne i bardziej elastyczne z perspektywy zarządzania czasem niż kiedykolwiek wcześniej.

Średnia wielkość uczniów Key West University (15 uczniów) i Personal Learning Advisors zapewniają, że każdy uczeń otrzymuje zindywidualizowane wsparcie, którego potrzebuje, aby ukończyć studia.

KWU wydziału i pracownicy uważają, że sukces akademicki i zawodowy naszych studentów jest naszym najwyższym priorytetem.

Kathleen Zabelina, dyrektor Campus

Key West University","author_url":"","source":""}" alt="152256_152137_universityprofile.jpg" />

152256_152137_universityprofile.jpg

Historia

Key West University (KWU) jest w 100% uniwersytetem internetowym.

Uczelnia została założona przez grupę międzynarodowych specjalistów w dziedzinie biznesu i edukacji z ponad 40-letnim doświadczeniem.

Ich powiązania z globalną społecznością biznesową dają im silne zrozumienie umiejętności, jakich uczniowie potrzebują, aby budować udane kariery zarówno w biznesie, jak i prawie.

Misja

Misją Key West University (KWU) jest ustanowienie międzynarodowej społeczności wykładowców akademickich i profesjonalistów z branży, którzy myślą innowacyjnie i współpracują, aby wyposażyć uczniów w umiejętności i kompetencje, które pracodawcy cenią w dzisiejszym dynamicznym, globalnym środowisku biznesowym.

Wizja i cel

 • Jakość
  KWU zobowiązuje się do zapewnienia odpowiedniego globalnego doświadczenia edukacyjnego.
 • Przystępność
  Oferty edukacyjne KWU są wyceniane w celu zaspokojenia potrzeb finansowych szerokiego grona studentów.
 • Integralność
  Studenci i wykładowcy będą dążyć do utrzymania wysokich standardów etycznych w całym swoim doświadczeniu w KWU, które zostaną przeniesione do świata pracy.
 • Edukacja zawodowa
  Nasze programy nauczania mają na celu wyposażenie studentów w praktyczne umiejętności cenione przez pracodawców w dzisiejszym dynamicznym środowisku globalnego biznesu.
 • Zindywidualizowane wsparcie
  Każdy uczeń będzie miał osobistego doradcę ds. Uczenia się, który zmotywuje go do ukończenia swojej edukacyjnej podróży.
 • Lokalna i globalna wiedza specjalistyczna
  Około siedemdziesiąt procent (70%) instruktorów programu pochodzi z USA, a trzydzieści procent (30%) to międzynarodowi wykładowcy. Różnorodny zakres umiejętności, akademickie i zawodowe doświadczenie wydziału KWU wspiera misję naszej uczelni. Wydział i pracownicy ściśle ze sobą współpracują, aby wyposażyć uczniów w kompetencje i wiedzę wymaganą przez pracodawców, aby odnieść sukces w globalnej sile roboczej.

KWU jest licencjonowany przez Departament Edukacji Florydy na podstawie Licencji № 5988.

Lokalizacje

 • Jacksonville

  10151 Deerwood Park Blvd Building 200, Suite 250, 32256, Jacksonville

pytania