Keystone logo
Kepler College - Astrological Education

Kepler College - Astrological Education

Kepler College - Astrological Education

Wstęp

Kepler powstał jako marzenie o poprawie możliwości edukacyjnych astrologów. Pierwotnie miało to formę czteroletniego college'u, który obejmował studia astrologiczne osadzone w programie sztuk wyzwolonych. Kolegium obejmowało specjalistyczne kursy, aby przedstawić przegląd technik z różnych kultur i okresów.

Naszą obietnicą dla naszych studentów i zwolenników jest to, że Kepler dotrzyma swojego głównego celu: zapewnienia wysokiej jakości możliwości edukacyjnych każdemu zainteresowanemu szeroką dziedziną astrologii i jej praktyką w różnych okresach i różnych kulturach przez cały świat. dzień dzisiejszy.

Kepler przyciąga szeroką gamę osób z całych Stanów Zjednoczonych i całego świata, zarówno jako uczniów, jak i nauczycieli. Nasi uczniowie przyjeżdżają, ponieważ szukają światowej klasy astrologicznej edukacji. Nasi nauczyciele przyjeżdżają do Kepler, ponieważ są ekspertami w swojej dziedzinie i uwielbiają możliwość przekazywania swojej wiedzy. Nasza Rada Powiernicza przyjeżdża, ponieważ chce aktywnie uczestniczyć w kontynuowaniu i budowaniu instytucji światowej klasy edukacji astrologicznej.

Lokalizacje

  • Lynnwood

    4630 200th Street SW, St H | Lynnwood, WA 98036, WA 98036, Lynnwood

    pytania