Keystone logo
© Will Kirk
Johns Hopkins University

Johns Hopkins University

Johns Hopkins University

Wstęp

Johns Hopkins UniversityZałożona w 1876 roku i sklasyfikowana na siódmym miejscu wśród krajowych uniwersytetów w 2022 roku przez U.S. News and World Report, jest najwyższej klasy uniwersytetem badawczym z kampusami w Baltimore, Maryland i Waszyngtonie. Dedykowana dążeniu do wiedzy i zaangażowana w kultywowanie zdolności każdego studenta do uczenia się przez całe życie, Johns Hopkins sprzyja niezależnym i oryginalnym badaniom i stara się przynosić światu korzyści z odkryć. Dział Johns Hopkins University Advanced Academic Programs oferuje profesjonalne programy dyplomowe dla dorosłych poszukujących elastyczności, awansu zawodowego i osobistego wzbogacenia.

Rekrutacja

Ogólne warunki przyjęcia JHU AAP

Warunki przyjęcia różnią się w zależności od programu, do którego aplikujesz. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat interesującego Cię programu, skontaktuj się z nami lub przeczytaj odpowiednią stronę programu. Jednak kryteria przyjęć obowiązujące na całym uniwersytecie obejmują:

 • Licencjat uzyskany na regionalnie akredytowanej amerykańskiej uczelni lub uniwersytecie (lub aktualny zapis na ostatni semestr studiów licencjackich). Certyfikaty Post-Magisterskie AAP wymagają również ukończenia tytułu magistra lub równoważnego.
 • Kandydaci, którzy uzyskali tytuł licencjata w kraju poza Stanami Zjednoczonymi, są zobowiązani do przedstawienia oceny referencyjnej z każdego kursu oraz wyników TOEFL lub IELTS, jeśli angielski nie jest ich pierwszym językiem.
 • Minimalna GPA 3,0 w skali 4,0. Spełnienie minimalnych wymagań GPA nie gwarantuje przyjęcia.

Lokalizacje

 • Washington

  555 Pennsylvania Avenue NW, Washington, DC, 20001, Washington

 • Washington

  555 Pennsylvania Avenue NW, Washington, DC, 20001, Washington

  pytania