Keystone logo
John Jay College of Criminal Justice Online

John Jay College of Criminal Justice Online

John Jay College of Criminal Justice Online

Wstęp

John Jay Online to miejsce, w którym można uzyskać dostęp do stopni naukowych, certyfikatów i programów rozwoju zawodowego w John Jay College z dowolnego miejsca na świecie. Jeśli jesteś zainteresowany kontynuacją nauki lub rozwojem kariery, mamy programy online, które mogą zaspokoić Twoje potrzeby i zainteresowania. Rozumiemy, że powrót do szkoły to poważna decyzja, a powrót do szkoły „online” może być również dla Ciebie nowością. Członkowie zespołu John Jay's Online są zawsze dostępni telefonicznie lub pocztą elektroniczną, aby pomóc Ci w podjęciu decyzji. Będziemy tam, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i przeprowadzić Cię przez proces składania wniosku i poza nim.

Niezależnie od tego, czy chcesz uzyskać tytuł magistra, czy chcesz rozwinąć karierę poprzez studia zawodowe, rozważ programy oferowane w John Jay Online. Nasza wzorowa reputacja w dziedzinie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, administracji publicznej, zarządzania bezpieczeństwem, bezpieczeństwa wewnętrznego, psychologii śledczej, nowoczesnej policji i przywództwa organów ścigania zapewni Ci nowatorską, inteligentną i atrakcyjną edukację. Nasze usługi wsparcia dla studentów i zespoły wsparcia przy rekrutacji, wraz z naszym rozsądnym czesnym, dadzą ci możliwość studiowania w najlepszej instytucji sprawiedliwości społecznej. Robić różnicę. Zdobądź dyplom John Jay College of Criminal Justice na City University of New York i dołącz do globalnej sieci absolwentów ponad 60 000 absolwentów John Jay College pracujących dla wymiaru sprawiedliwości.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • New York

    West 59th Street,524, 10019, New York

    pytania