Keystone logo
IU International University of Applied Sciences – Online

IU International University of Applied Sciences – Online

IU International University of Applied Sciences – Online

Wstęp

Co robimy inaczej

IU International University of Applied Sciences zapewnia wysokiej jakości programy studiów licencjackich, magisterskich i MBA z zupełnie nowym podejściem. Założyliśmy kampusy dla studentów, którzy chcą ukończyć studia na miejscu, ale także oferują nasze pełne programy online do nauki na odległość. Najnowszy rozwój w naszej historii: Kwalifikujący się studenci mogą łączyć studia online i na terenie kampusu oraz przełączać się między nimi. W ten sposób umożliwiamy studentom rozwój osobisty i zawodowy oraz pomagamy rozwijać ich karierę poprzez przyszłościowe, elastyczne studia.

Doświadczenia z IU International z IU w Vimeo.

Nasza misja

To, co nas napędza, jest tym, co napędza Ciebie: Projektujemy nasze programy i kursy tak, aby były jak najbardziej elastyczne i innowacyjne — bez utraty jakości. Dostarczamy specjalistyczną wiedzę i innowacyjne materiały do nauki, a także koncentrujemy się na doskonałych usługach dla studentów i profesjonalnym doradztwie. Nasze programy charakteryzują się efektywnym transferem wiedzy przedmiotowej i umiejętności miękkich w celu przygotowania absolwentów do międzynarodowego świata biznesu.

IU: Dostosowany do wymagań rynku światowego

Studiowanie na IU umożliwia karierę w globalnym środowisku i zapraszamy studentów z całego świata. Przygotowujemy Cię do międzynarodowej kariery dzięki treściom edukacyjnym o znaczeniu międzynarodowym i zwracamy szczególną uwagę na zapewnienie międzynarodowej perspektywy zarówno w zakresie ogólnych modułów zarządzania, jak i treści tematycznych. We wszystkim, co robimy, przekazujemy nasz międzynarodowy sposób myślenia, aby przygotować kolejną generację profesjonalistów do globalnego biznesu.

94% naszych absolwentów znajduje pracę w ciągu pierwszych trzech miesięcy od ukończenia studiów, a po dwóch latach średnio 80% ma obowiązki kierownicze. Te doskonałe wyniki opierają się na fakcie, że oprócz nauczania fachowej wiedzy, koncentrujemy się na szkoleniu kompetencji społecznych i międzykulturowych. IU jest dumny ze swoich absolwentów i imponujących karier, które zbudowali.

  • Akredytowane i uznawane na całym świecie: Podnieś swoją karierę dzięki europejskiemu dyplomowi
  • Niedrogie stopnie naukowe: Uzyskaj stypendium w wysokości do 75%
  • Elastyczne opcje płatności: Bezstresowe i proste!

Dwa stopnie, podwójna przewaga

IU International University of Applied Sciences (IU) nawiązał współpracę z London South Bank University, aby dać ci szansę na zatwierdzenie twojego dyplomu przez dwie instytucje. Wybierając tę opcję, ukończysz IU z dyplomem niemieckim i brytyjskim, co zapewni ci znaczny wzrost kariery! Ta możliwość nie wiąże się z dodatkowymi kursami ani podróżami.

Bezpłatne seminarium internetowe i pytania i odpowiedzi

Seminarium internetowe: Ucz się online z IU 15:00 - 15:45 (CEST)

Rankingi

Akredytacje i rankingi

Akredytowany.

IU International University of Applied Sciences otrzymał akredytację systemową od EQAR, FIBAA, Niemieckiej Rady Akredytacyjnej, Niemieckiej Rady Nauki i Nauk Humanistycznych oraz WES Canada. Oznacza to, że ich kursy, wykładowcy i materiały dydaktyczne odpowiadają rygorystycznym standardom, które zostały dla nich ustalone, i mogą teraz akredytować własne programy.

Edukacja Cambridge Assessment International / Studium maturalne Pathway .

IU jest pierwszym uniwersyteckim partnerem online egzaminu maturalnego Cambridge International Pathway . Współpracując z Cambridge, IU oferuje studentom specjalną szansę ukończenia szkoły średniej podczas studiów licencjackich. Ponieważ są one wymagane do uzyskania tytułu licencjata, kursy te są bezpłatne. The Study Pathway to wyjątkowy 12-miesięczny kurs ze 150-godzinnym nakładem pracy, który odbywa się równolegle z kursami licencjackimi. Pathway kończy się egzaminem, który można powtarzać nieskończoną liczbę razy.

Wielokrotnie nagradzany.

W aktualnym rankingu CHE (2020-2022) IU zajmuje pierwsze miejsce w dziedzinie Business Administration w kategoriach „Ogólne warunki studiowania”, „Kontakt z wykładowcami”, „Oferowane programy studiów”, „Egzaminy”, „Organizacja studiów” i „Praktyczne Orientation”, wygrywając w sumie sześć z 25 kategorii i osiągając więcej rankingów najwyższej kategorii niż jakakolwiek z ponad 300 instytucji. IU otrzymał 5 gwiazdek za naukę online i wynik 99 na 100 w QS, Quacquarelli Symonds, Stars Report, co czyni go pierwszym niemieckim uniwersytetem, który otrzymał taki ranking. Otrzymał również pieczęć FIBAA Premium Seal for Digital Excellence i wyróżniał się w 15 z 23 kryteriów, w tym w kategoriach takich jak orientacja na przyszłość, zarządzanie wiedzą, zapewnianie jakości nauczania i utrzymanie oceny przez następne pięć lat. Jest jedynym organizatorem szkoleń, który otrzymał nagrodę DtGV's Service Award 2022 od Niemieckiego Towarzystwa Studiów Konsumenckich, ponieważ ma oddaną kadrę akademicką i wyszkolonych trenerów, którzy zapewniają studentom wsparcie przez cały okres studiów.

Połączony.

IU jest członkiem Business Graduate's Association, Online Learning Consortium, AASCB i Global Education Coalition UNESCO. Te członkostwa zapewniają im połączenia z innymi instytucjami, firmami i organizacjami pozarządowymi, a także programy studiów na najwyższym poziomie i kursy rozwoju uczenia się przez całe życie. Wykorzystując najnowocześniejszą technologię, IU pomaga potrzebującym uczniom kontynuować naukę i kontynuować naukę przez całe życie.

Lokalizacje

  • Bad Honnef, Niemcy

pytania