Keystone logo
International Business Academy

International Business Academy

International Business Academy

Wstęp

O IBA

IBA International Business Academy opracowuje i dostarcza programy szkolnictwa wyższego, które działają w prawdziwym świecie. Jesteśmy jedną z najbardziej akademickich uczelni biznesowych w kraju z ponad 85 zagranicznymi instytucjami partnerskimi na całym świecie.

Fakty

IBA ma:

  • 1.430 studentów studiów stacjonarnych
  • 3.200 studentów niestacjonarnych

Oferujemy

IBA oferuje programy szkolnictwa wyższego na poziomie AP, licencjata zawodowego i magisterskiego, między innymi w obszarach takich jak finanse, sprzedaż i marketing, komunikacja, technologia i sieć, produkcja i zarządzanie.

Ponadto oferujemy różne dalsze kształcenie i krótkie kursy dla ludzi biznesu, którzy potrzebują uaktualnienia swojego zestawu umiejętności, a także 6-tygodniowe kursy dla osób poszukujących pracy w szerokim zakresie dziedzin.

Edukacja, która działa

W IBA z pasją opracowujemy i dostarczamy programy edukacyjne, które działają w prawdziwym świecie, tworząc wartość zarówno dla firm, jak i ludzi.

W ramach programów łączymy teorię z umiejętnościami praktycznymi, opartymi na sprawach i projektach, we współpracy ze światem biznesu - ze stażami w standardzie lub w oparciu o regularne dni pracy dorosłych studentów w firmie.

IBA kładzie również nacisk na badania, innowacje i rozwój, we współpracy z wieloma firmami i instytucjami partnerskimi, zarówno w Danii, jak i za granicą.

122329_fac.jpg

Nowy, nowoczesny budynek znajduje się tuż nad rzeką, oferując studentom wspaniałe środowisko do nauki.

Wzmacniacz

IBA współpracuje z ponad 85 uniwersytetami i instytucjami na całym świecie, od krajów zamorskich i odległych, takich jak Chiny, Korea Południowa, Brazylia i Ameryka, po kraje europejskie, takie jak Anglia, Francja, Hiszpania i Rumunia.

Jesteśmy aktywnymi członkami sieci międzynarodowych szkół biznesu (NIBS). Wyjazdy studyjne, wymiany studentów i pracowników, a także konferencje i projekty rozwojowe organizowane są za pośrednictwem tej sieci partnerów międzynarodowych. Studenci IBA biorą również udział w międzynarodowych konkursach przypadków.

Programy magisterskie IBA są akredytowane przez Leeds Beckett University i Coventry University. Wiele naszych międzynarodowych partnerskich uniwersytetów oferuje również studentom IBA bezpośredni dostęp do ich programów szkolnictwa wyższego.

IBA ma Kartę Erasmusa. Dlatego studenci z naszych instytucji partnerskich są tutaj mile widziani jako studenci wymiany, podobnie jak nasi duńscy studenci mają wiele możliwości włączenia zagranicznej wycieczki w ramach swoich studiów.

122330_fac2.jpg

IBA w liczbach

W sumie IBA ma około 4700 studentów rocznie - reprezentowanych przez 1500 studentów studiów stacjonarnych i 3200 studentów na kursach doskonalenia zawodowego.

Studenci pochodzą zarówno z Danii, jak i z zagranicy, tworząc podstawy ekscytującego, atrakcyjnego i międzynarodowego środowiska studenckiego.

Pracowników

IBA ma około 120 stałych pracowników i 80 niezależnych nauczycieli i wykładowców.

Lokalizacje

  • Kolding

    Havneparken 1, 6000, Kolding

pytania