Keystone logo
Interaction Design Foundation

Interaction Design Foundation

Interaction Design Foundation

Wstęp

Jesteśmy ruchem, aby stworzyć przystępną i niedrogą edukację na poziomie ligi Ivy

O Interaction Design Foundation

Jesteśmy niezależną organizacją non-profit z celem, który brzmi jak paradoks, w celu podniesienia poziomu edukacji w zakresie projektowania globalnego do standardu Ivy League, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów do tak niskiego, jak tylko możemy je wziąć. Tak więc, demokratyzujemy uczenie się, dostarczając najwyższej jakości materiały programowe i dążymy do osiągnięcia idealnej równowagi pomiędzy dyscypliną akademicką a praktycznym znaczeniem.

Założona w 2002 roku w Danii, zainspirowała nas skandynawska oświata, aby stworzyć niskokosztową, wysokiej jakości edukację, aby zmienić sposób, w jaki ludzie poznają naukę, sztukę i zawiłości projektowania. Od 2002 r. Stworzyliśmy platformę do stabilnej współpracy i edukacji, dzięki czemu nasza globalna społeczność dotarła do 454 lokalnych grup w 90 krajach.

W dalszym ciągu współpracujemy z najlepszymi uczelniami i firmami, takimi jak Stanford, Cambridge i SAP Labs, a także znanymi autorami, takimi jak Clayton Christensen i Don Norman, aby dzielić się naszą wiedzą z ponad milionem projektantów każdego miesiąca.

W JAKI SPOSÓB ZMIENIAMY PROJEKTOWANIE EDUKACJI

Edukacja i rozwój zawodowy

Oferujemy unikalną i obszerną bibliotekę podręczników projektowych oraz kompleksowe kursy online prowadzone przez instruktora. Członkowie również nabywają praktyczne doświadczenie dzięki uczestnictwu w prawdziwych projektach i działaniach projektowych. Niemniej jednak proces edukacyjny odbywa się również poza kursami: członkowie uczą się od siebie nawzajem za pośrednictwem profesjonalnych forów dyskusyjnych, poprzez lokalne spotkania i uczestnicząc w wydarzeniach związanych z globalnym wzornictwem IDF.

Rozwój umiejętności przywódczych

Członkowie IDF otrzymują możliwość szkolenia w różnych rolach przywódczych. W zależności od ich preferencji i umiejętności mogą prowadzić młodszych projektantów, zarządzać projektami, zgłaszać się na ochotnika do kierowania lokalną społecznością lub odgrywać globalną rolę w IDF. Dla tych, którzy potrzebują skomplikowanych umiejętności coachingowych w swojej pracy, zapewniamy kompleksowy kurs szkoleniowy z zakresu coachingu w zawodzie projektanta, a także możliwość ćwiczenia przez coaching członków IDF Design League.

Proces IDF obejmuje starannie wyważoną mieszankę subiektywnych i obiektywnych czynników oceny. Ostateczne uznanie poziomu biegłości kursanta w UX przyznawane jest po dokładnej ocenie kompetencji tej osoby przez jego instruktorów kursu, trenera osobistego i zarząd IDF.

Wkład w zawód

Sprawdzeni eksperci w dziedzinie UX mogą przyczynić się do podniesienia jakości edukacji i usług profesjonalnych poprzez opracowywanie materiałów szkoleniowych i podręczników lub służenie w Radzie IDF. Oferujemy także wyjątkowe możliwości publikacyjne, które można natychmiast dotrzeć do naszych milionów docelowych odbiorców.

Zatrudnianie i rozwój personelu

Pomagamy firmom, od najmniejszych po największe, takie jak SAP i Accenture, budować wspaniałe doświadczenia klientów w najbardziej pewny sposób. Członkostwo firmy IDF umożliwia menedżerom firm:

  • Uzyskaj dostęp do największej na świecie społeczności projektantów UX
  • Buduj projekt UX i zdobądź wiedzę ekspercką w swoich firmach, biorąc udział w kursach prowadzonych przez instruktora w domu lub w pracy - są one całkowicie niezależne, aby dostosować się do napiętych harmonogramów
  • Rozwiązuj rzeczywiste problemy biznesowe, uzyskując pomoc od światowej sieci profesjonalistów i trenerów zajmujących się projektowaniem IDF
  • Zarządzaj indywidualnymi członkostwami i kontami firmowymi bez kłopotów i nieprzewidzianych wydatków

Lokalizacje

  • Copenhagen

    Copenhagen, , Copenhagen

pytania