Keystone logo
© Carrianna Field
Instituto Artes Visuales

Instituto Artes Visuales

Instituto Artes Visuales

Wstęp

A Instytut Sztuk Wizualnych To jest prywatna instytucja, która od 1994 roku jest poświęcony wyspecjalizowanych dziedzinach projektowania graficznego, tworzenia multimediów, rozwój komunikacji dla szkolenia internetowe i Motion Graphics.

misja

W tworzeniu student stara się łączyć wiedzę techniczną i koncepcyjne różnych dziedzinach. Metodologia teoretyczne i praktyczne pozwala studentom, aby przejść przez rozwijanie ćwiczeń, które pozwalają przyswoić teorię nauczanych poprzednio i zakładamy profesjonalne procesy pracy.

Cele

Głównymi celami tego centrum są:

  1. studenci pociąg prawidłowo aktualizowane w dyscyplinach związanych z projektowaniem graficznym, animacji i rozwoju sieci komunikacyjnej treści.

Kształcenie studentów w trybie rozwoju pracy zawodowej. Nasze szkolenie jest oparte na postęp w różnych dziedzinach wiedzy poprzez realizację przez odprawę. Zwiększenia kreatywności i rozwój umiejętności artystycznych studenta. Zachęcić osobistą inicjatywę i innowacyjną postawę zawodową.

Cele te są realizowane w różnych programów szkoleniowych oferowanych przez centrum: Kariera w Visual Arts, Master of Arts and Communication, mistrz w projektowaniu graficznym lub Master w Multimedia i Internet, a także różnego rodzaju kursach zawodowych w projektowaniu graficznym, wWW projektowanie graficzne, fotografia i Digital video, typograficzny, projektowanie graficzne, Redakcja, projektowanie opakowań ...

Lokalizacje

  • Spain Online

    Spain Online, Hiszpania

pytania