Keystone logo
Independence University

Independence University

Independence University

Wstęp

Niezależnie od tego, czy uczęszczasz do szkoły online, czy w naszym kampusie w Utah, chcemy, aby Twoja edukacja na Independence University była pozytywnym doświadczeniem. Dlatego zapewnimy Ci odpowiednie narzędzia i zasoby, które zoptymalizują Twój sukces edukacyjny. Na studiach IU studenci otrzymują laptopa, którego mogą używać w szkole i zachować po jej ukończeniu. Studenci online otrzymują laptop i tablet.

ABY SPEŁNIĆ NASZĄ MISJĘ:

Zapewnienie solidnych podstaw określonych kompetencji, które umożliwią studentom zdobycie umiejętności wymaganych w wybranym przez nich zawodzie.

Zapewnij uczniom edukację i wiedzę, aby mogli stać się kompetentnymi członkami swoich społeczności, umożliwiając im docenienie i skuteczne radzenie sobie z problemami w relacjach międzyludzkich napotykanych w miejscu pracy.

Zapewnij programy obejmujące różnorodne umiejętności, które przyniosą studentom pełniejsze zrozumienie świata, w którym żyją i pracują, tak aby byli w stanie osiągnąć satysfakcjonującą i satysfakcjonującą karierę i styl życia.

Zostań liderem szkolnictwa wyższego online w każdej z naszych społeczności, uwzględniając sugestie i zalecenia doświadczonych przedstawicieli oferowanych programów.

Lokalizacje

  • Independence

    West College Avenue,1057, 67301, Independence

    pytania