Keystone logo
Institute for Humane Education

Institute for Humane Education

Institute for Humane Education

Wstęp

Institute for Humane Education ( IHE ) oferuje programy dla absolwentów, szkolenia i zasoby dla nauczycieli i osób zmieniających, aby stworzyć bardziej sprawiedliwą, ludzką i zrównoważoną przyszłość, ucząc się o wzajemnie powiązanych kwestiach praw człowieka, zrównoważenia środowiskowego i ochrony zwierząt oraz budowania społeczeństwa rozwiązujących. Rozwiązujący może zidentyfikować nieludzkie i niezrównoważone systemy, a następnie opracować rozwiązania, które są zdrowe i odpowiednie dla ludzi, zwierząt i środowiska. Świadomi swojego osobistego wpływu, rozwiązujący starają się również wyrządzić najlepsze i najmniejsze szkody poprzez dokonywane wybory.

Institute for Humane Education kształci ludzi, jak tworzyć świat, w którym wszyscy ludzie, zwierzęta i przyroda mogą się rozwijać.

Aby zrealizować naszą misję, oferujemy: Internetowe programy magisterskie i doktoranckie w dziedzinie edukacji humanitarnej realizowane we współpracy z Antioch University i mające na celu przygotowanie nauczycieli i twórców zmian do edukacji na temat powiązanych ze sobą zagadnień praw człowieka, etyki środowiskowej i ochrony zwierząt; Solutionary Hub, która zapewnia możliwości uczenia się, rozwoju zawodowego, zasobów edukacyjnych i metodologii rozwijania rosnącego ruchu rozwiązań; Wysoki wpływ poprzez przemówienia tematyczne, książki, warsztaty, rozmowy TEDx i konsultacje.

Lokalizacje

  • Surry

    Surry Road,792, 04684, Surry

    pytania