Keystone logo
Brussels School of Governance (BSoG)

Brussels School of Governance (BSoG)

Brussels School of Governance (BSoG)

Wstęp

Brussels School of Governance (BSoG) jest sojuszem między Instytutem Studiów Europejskich VUB (Vrije Universiteit Brussel) a Vesalius College (VeCo). Obie instytucje od dziesięcioleci zyskały reputację pionierów w edukacji, badaniach i usługach akademickich na arenie międzynarodowej. BSoG zapewnia wyjątkowe doświadczenie edukacyjne, zgodnie z naszym podejściem STEP: nasze programy są skoncentrowane na studentach, mają solidną podstawę teoretyczną, ich doskonałość edukacyjna jest gwarantowana i są silnie zorientowane na praktykę. To sprawia, że nasza Szkoła jest znaczącym ośrodkiem studiów nad europejskim i globalnym zarządzaniem, od poziomu licencjata po stopień doktora.

W ramach sojuszu Brussels School of Governance wszystkie programy Institute for European Studies i Vesalius College są akredytowane przez Holenderską Flamandzką Organizację Akredytacyjną (NVAO).

Wielodyscyplinarne działania badawcze BSoG koncentrują się na niektórych z najpilniejszych wyzwań związanych z zarządzaniem, przed którymi staną decydenci polityczni w Europie i na całym świecie w nadchodzących latach. Obejmują one cztery szerokie obszary polityki: przejście na zrównoważony rozwój; wpływ migracji na tożsamość europejską, narodową i regionalną; zmiany w politycznej i militarnej rywalizacji między wielkimi mocarstwami i ich konsekwencje dla europejskiej obrony wojskowej i dyplomacji wojskowej; a sposób, w jaki nowe technologie cyfrowe rzucają wyzwanie istniejącym nawykom i zwyczajom organizacyjnym i zarządczym, kwestionuje szerzej rozumianą edukację i demokrację uczestniczącą.

W Brussels School of Governance chcemy zaoferować naszym studentom nie tylko cenne przygotowanie akademickie, ale także możliwość przetestowania możliwości kariery, zdobycia praktycznego doświadczenia i budowania relacji z profesjonalistami i organizacjami w ich obszarach zainteresowań przed ukończeniem studiów. Po ukończeniu studiów studenci BSoG zazwyczaj zajmują stanowiska w różnych publicznych i prywatnych instytucjach i organizacjach na całym świecie, takich jak instytucje europejskie i międzynarodowe, administracja rządowa, firmy telekomunikacyjne, instytucje finansowe, firmy prawnicze i księgowe, firmy medialne itp.

Brussels School of Governance znajduje się przy Pleinlaan 5 w dzielnicy uniwersyteckiej w Brukseli i ma tętniący życiem studencki styl życia. Nasz kampus jest łatwo dostępny autobusem, pociągiem, tramwajem lub metrem, obszar ten ma wszystko, aby zaspokoić potrzeby studentów, w tym niedrogie mieszkania, dwie kawiarnie na terenie kampusu, biblioteki, banki, sklepy, rynki, restauracje, bary, miejsca rozrywki na żywo, organizowane zajęcia sportowe i nowoczesne obiekty sportowe.

W 2020 roku brytyjska gazeta The Guardian umieściła sąsiedztwo naszego uniwersytetu w Brukseli na nr. 2 miejsce w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych miejsc w Europie, które trzeba zobaczyć.

Rankingi

W 2020 r. brytyjska gazeta The Guardian postawiła naszą dzielnicę uniwersytecką w Brukseli na nr. 2 w pierwszej dziesiątce europejskich hotspotów, które trzeba zobaczyć.

Lokalizacje

  • Brussels

    Institute for European Studies (IES) Vrije Universiteit Brussel Pleinlaan 2

    pytania