Keystone logo
Holos University Graduate Seminary

Holos University Graduate Seminary

Holos University Graduate Seminary

Wstęp

W Holos University Graduate Seminary ( HU ) przygotowujemy studentów do integracji uniwersalnych zasad duchowości i holistycznego zdrowia poprzez samorozwój, naukowe eksploracje i badania oraz współczującą służbę. Uniwersytet Holos opiera się na kształceniu naukowców na całym świecie w przedmiotach związanych z subtelnymi energiami i medycyną energetyczną poprzez interaktywne kształcenie na odległość. Od ponad piętnastu lat nasi studenci generują innowacyjne holistyczne badania w celu poszerzenia wszechstronnych korzyści z duchowo zorientowanego holistycznego zdrowia.

Mistyczne tradycje praktycznie wszystkich religii zawierają istotne odniesienia, które dotyczą subtelnych fizycznych energii ciała, transpersonalnych aspektów umysłu i ekspresyjnej aktywności ducha. Te tradycje istnieją u podstaw holistycznego mistycyzmu, kierownictwa duchowego, intuicji doradczej i integracyjnej opieki zdrowotnej. Holos University Graduate Seminary ( HU ) kładzie nacisk na ekumeniczne podejście duchowe, które zaspokaja rosnącą potrzebę włączającego, holistycznego i kreatywnego podejścia do życia we współczesnych społecznościach.

Jako seminarium, At Holos University Graduate Seminary koncentruje się na duchowych aspektach swoich studiów i badań. Jako uniwersytet, At Holos University Graduate Seminary dąży do utrzymania najwyższych standardów akademickich w nauczaniu i badaniach i służy jako pomost między instytucjami akademickimi, naukowymi i religijnymi. Projekt edukacyjny programu HU , skoncentrowany na tych podstawowych założeniach, nieuchronnie prowadzi do nowego, szerszego i bardziej ekspansywnego zrozumienia subtelnych energii, świadomości i ludzkiej transformacji. Wcześniejsze

Maksymalna liczba uczniów w klasie Holos to dziesięciu. Taka wielkość klasy skutkuje niewielkim stosunkiem liczby uczniów do liczby nauczycieli, co daje każdemu uczniowi możliwość osobistej uwagi, której nie można znaleźć w innych instytucjach.

Uniwersytet Holos wykorzystuje mieszane kształcenie na odległość, aby oferować studia akademickie oparte na naukowej i intuicyjnej eksploracji leczenia integracyjnego, duchowości stosowanej i uznaniu sfer subtelnych energii. Badania kładą nacisk na samorozwój, naukowe poszukiwania i badania oraz współczującą służbę na świecie.

Lokalizacje

  • Fair Grove

    5607 S. 222nd Road Fair Grove, MO 65648, 65648, Fair Grove

    pytania