Keystone logo
Heriot-Watt University Dubai Magister przywództwa cyfrowego
Heriot-Watt University Dubai

Magister przywództwa cyfrowego

Academic City, Zjednoczone Emiraty Arabskie

4 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Nauka na odległość

* stopień magistra składa się z ośmiu kursów i projektu zwieńczenia. Każdy kurs kosztuje 1340 funtów, a projekt zwieńczenia to 1480 funtów. Pełna opłata za program wynosi 12 200 £. Możesz uczyć się według kursu po kursie i płacić w miarę nauki lub zapisać s

Wstęp

Przegląd

Internetowy program MSc Digital Leadership w Edynburskiej Szkole Biznesu na Uniwersytecie Heriot-Watt został opracowany w porozumieniu z branżą, aby wyposażyć nowe pokolenie liderów w kierowanie cyfrową transformacją opartą na danych. Odpowiadając na przyszłe potrzeby talentów, stopień został zaprojektowany, aby przygotować Cię do ról przywódczych w transformacji cyfrowej. Zapewni krytyczną ocenę potencjału transformacyjnego technologii cyfrowych w biznesie oraz możliwości i wyzwań związanych z transformacją cyfrową w różnych kontekstach organizacyjnych.

Oprócz zapewnienia wglądu w rolę technologii transformacyjnych, takich jak Big Data, robotyka i sztuczna inteligencja, program zapewni również docenienie tego, w jaki sposób można z powodzeniem zastosować te technologie dzięki strategicznym innowacjom i zmianom w celu zapewnienia wydajności operacyjnej i zwiększonej wartości dla klienta . Program rozważy rolę innowacji modeli biznesowych i rynków sieciowych w przekształcających się branżach i gospodarkach, a także: zorientowanie na klienta i wykorzystanie sieci klientów, strategiczną rolę danych, przywództwo, sprawność organizacyjną i transformację kulturową.

Czas trwania programu

Zajmuje to około 150 godzin nauki na kurs. Ukończenie pełnego magistra trwa średnio cztery lata, ale można go ukończyć szybciej lub w dłuższym okresie. Możesz wybrać własne tempo, podnosząc lub odkładając studia w dowolnym momencie. Twój harmonogram zawsze ma pierwszeństwo.

Dostarczanie nauki online

Nasze progresywne materiały szkoleniowe są udostępniane online za pośrednictwem naszego wirtualnego środowiska uczenia się (VLE). VLE łączy Cię z naszymi ekspertami akademickimi i materiałami kursowymi za pośrednictwem filmów, seminariów internetowych, artykułów, czasopism, ocen i forów dyskusyjnych. U nas to całkowicie zależy od Ciebie, kiedy i gdzie zdasz egzaminy i płacisz tylko za jeden na raz. Możesz wybrać, kiedy zdawać egzaminy, a jeśli musisz zmienić ich kolejność, to również nie stanowi problemu. Aby dowiedzieć się więcej o strukturze programu, zasobach i wsparciu, odwiedź nasze strony dotyczące dostarczania szkoleń online i pomocy.

Wsparcie dla studentów

Nawet najbardziej uzdolnieni i najbardziej pewni siebie uczniowie potrzebują od czasu do czasu niewielkiej pomocy. Niezależnie od tego, czy uczysz się online w domu, czy z partnerem do nauki, nigdy nie jesteś daleko od wsparcia naszego wydziału i innych uczniów. Dodatkowe wsparcie jest dostępne za pośrednictwem opcjonalnych lekcji online i sesji powtórkowych oraz innych zasobów internetowych, takich jak testy, eseje ćwiczeniowe, wspólne fora dyskusyjne, na których możesz kontaktować się z innymi uczniami z całego świata oraz narzędzia, które pomogą Ci śledzić postępy w materiałach szkoleniowych.

Rekrutacja

Program

O szkole

pytania