Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Houston Christian University Online

Houston Christian University Online

Houston Christian University Online

Wstęp

Studia to coś więcej niż tylko przygotowanie do przyszłej kariery - to szansa na odkrycie, kim jesteś i w co wierzysz. Edukacja w HCU przygotuje Cię na każdy etap Twojej podróży, od dnia, w którym staniesz się Husky, do momentu uzyskania dyplomu. Dowiedz się więcej o korzyściach płynących ze studiowania na HCU, wiodącym chrześcijańskim uniwersytecie z siedzibą w Teksasie.

HCU ma 60-letnią tradycję akademicką skoncentrowaną na wierze i jakości uczenia się. Dzięki naszej akredytacji otrzymujesz wysokiej jakości wykształcenie uznawane w całym kraju. Kursy odbywają się o dowolnej porze dnia, dzięki czemu możesz je ukończyć w dogodnym dla siebie czasie.

HCU Online to idealna opcja dla studentów, którzy chcą uczęszczać do szkoły według własnego harmonogramu. Staramy się zapewnić wygodną możliwość zdobycia stopnia naukowego, ale także pragniemy utrzymać nasze czesne wśród najniższych w kraju.

Rekrutacja

Po znalezieniu odpowiedniego programu studiów online wykonaj poniższe czynności, aby rozpocząć. W przypadku pytań dotyczących przeniesienia przejrzyj więcej informacji na temat przenoszenia do HCU Online .

 1. Complete Your Application
 2. Wypełnij bezpłatny wniosek o federalną pomoc dla studentów (FAFSA)
 3. Wyślij transkrypcję szkoły średniej/GED
  • Studenci studiów licencjackich są zobowiązani do przedłożenia transkrypcji potwierdzających uzyskanie dyplomu szkoły średniej lub dyplomu ukończenia szkoły średniej lub GED z pozytywnymi wynikami. (Zwolnione, jeśli student ma 32 lub więcej godzin kredytowych z tytułu transferu.)
  • Prześlij wymagane dokumenty
  • Transkrypcje: Studenci muszą przesłać wszystkie transkrypcje uczelni ze wszystkich instytucji, do których uczęszczali wcześniej (adres powyżej). Oficjalne stenogramy należy przesłać bezpośrednio z uczelni, która przyznała Ci tytuł licencjata, aby można je było uznać za oficjalne.
  • Należy również przedłożyć transkrypcje wszelkich dodatkowych zajęć od tego czasu, w tym transkrypcje na poziomie licencjackim lub magisterskim.

Stypendia i Finansowanie

Studenci HCU mają do dyspozycji wiele rodzajów pomocy finansowej. Każdy nowy student studiów licencjackich może otrzymać nagrodę Freshman Merit Award na podstawie wyników w nauce w szkole średniej. Dodatkowe stypendia są dostępne zarówno dla studentów studiów licencjackich, jak i magisterskich w zależności od obszaru studiów akademickich.

Federalne stypendia i pożyczki studenckie są również dostępne dla osób, które spełniają określone kryteria oparte na potrzebach na podstawie bezpłatnego wniosku o federalną pomoc dla studentów (FAFSA). Kwalifikujący się studenci mogą również kwalifikować się do federalnego stanowiska pracy i nauki na terenie kampusu.

Nauka w szkole wyższej to inwestycja w przyszłość. Dla wielu studentów zdobycie stypendium może być fantastycznym sposobem na sfinansowanie tej inwestycji. W HCU oferujemy szeroką gamę stypendiów, które pomagają zaspokoić potrzeby edukacyjne różnych uczniów.

Podczas rozpatrywania Twojego wniosku o przyjęcie na uniwersytet zostanie on automatycznie wybrany w celu sprawdzenia, czy spełniasz wymagania dotyczące jednego lub większej liczby naszych stypendiów licencjackich lub stypendiów magisterskich.

 • Nagrody za zasługi dla nowicjuszy
 • Nagrody za zasługi w transferze
 • Additional Scholarships
 • Dotacje rządowe
 • Stypendia dla uczniów szkół domowych
 • Graduate Scholarships
 • Bezpłatna ocena transkrypcji

Rankingi

 • HC zdobywa złoty standard w rankingu szkół przyjaznych wojsku na lata 2023–24
 • HCU wśród najlepszych internetowych chrześcijańskich szkół wyższych i uniwersytetów
 • HCU wśród najlepszych uczelni internetowych w Teksasie

Referencje studentów

Dlaczego warto studiować w Houston Christian University Online?

 • Dostępne: Twoje kursy odbywają się o każdej porze dnia, dzięki czemu możesz ukończyć zajęcia, kiedy jest to dla Ciebie wygodne. HCU Online to idealna opcja dla uczniów, którzy chcą uczęszczać do szkoły według własnego harmonogramu.
 • Edukacja holistyczna: HCU integruje wiarę i rozum wśród swoich pracowników akademickich, dzięki czemu jesteś przygotowany nie tylko na karierę, ale na znaczące życie w służbie Bogu.
 • Edukacja wysokiej jakości: HCU ma 60-letnią tradycję akademicką skupioną na wierze i jakości uczenia się. Dzięki naszej akredytacji otrzymasz wysokiej jakości edukację uznawaną w całym kraju.
 • Niedrogie: HCU ma jedne z najniższych dostępnych obecnie czesnego. Chcemy zapewnić dogodną możliwość zdobycia dyplomu, ale także pragniemy, aby nasze czesne było jednym z najniższych w kraju.

Nagrody i akredytacje

Houston Christian University jest akredytowany przez Southern Association of Colleges i Schools Commission on Colleges do nadawania stopni stowarzyszonych, matur, magisterskich i doktoranckich.

Lokalizacje

 • Houston

  7502, Fondren Road, TX 77074, Houston

pytania