Keystone logo
© Eva Dang
Greenwich School Of Business And Finance (GSBF)

Greenwich School Of Business And Finance (GSBF)

Greenwich School Of Business And Finance (GSBF)

Wstęp

Po wybraniu Szkoła Biznesu i Finansów Greenwich (GSBF), Wybierasz doświadczenie, które będzie wyzwaniem i inspiracją. Jesteśmy dziesięcioletnią instytucją oferującą szeroką gamę kursów z dziedziny zarządzania przedsiębiorstwem, od dyplomów po stopnie do studentów na całym świecie.

GSBF Jest promowany przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem handlowym i akademickim. Przeciętne kwalifikacje specjalistów pracujących w GSBF Jest absolwentem z 12-letnim doświadczeniem zawodowym zarówno w obszarach akademickich, jak i biznesowych. Oferujemy online, wysoce elastyczne programy skierowane do profesjonalistów, którzy prowadzą aktywne zajęcia. Jako student w GSBF Możesz w każdej chwili zakończyć naukę - z dowolnego miejsca za pomocą tabletu / laptopa / tabletu lub innego urządzenia mobilnego. Osoby, które ubiegają się o nasze programy, obejmują:

 • Udane menedżerów, kadry kierowniczej i specjalistów, którzy chcą awansować w ich karierze.
 • Ambitni ludzie, którzy chcą szybko śledzić swoją karierę.
 • Ci, którzy chcą rozpocząć nowe przedsięwzięcie lub wziąć od siebie jeden na wyższy poziom.

Szkoła Biznesu i Finansów Greenwich (GSBF) Stara się oferować wsparcie, a jednocześnie rygorystyczne środowisko uczenia się, aby pomóc studentom w osiągnięciu ich potencjału i osiągnięciu ich aspiracji zawodowych. My w GSBF Z dumą tworzymy profesjonalne i przyjazne środowisko dla wszystkich, którzy przyjeżdżają, aby się uczyć z nami.

Znane na całym świecie kwalifikacje

Wielka Brytania ma jedne z najsłynniejszych uczelni na świecie, w tym w University of Cambridge i University of Oxford. Instytucje w Wielkiej Brytanii uzyskały zasłużoną reputację na wysokim poziomie jakości i wysokich standardach nauczania. Studiujesz w Wielkiej Brytanii, będziesz częścią tego edukacyjnego dziedzictwa.

 • Nasze programy są opłacalne
 • Możesz studiować w dowolnym miejscu i czasie
 • Idealnie nadaje się do pracy specjalistów

Powody do studiowania u nas

Profesjonalny: Kwalifikacje oferowane w GSBF są opracowywane, aby pomóc Ci zdobywać umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu i różnicowania w miejscu pracy.

NIEDROGIE: Wszystkie kwalifikacje oferowane w GSBF są przystępne niż tradycyjne uczelnie wyższe.

Elastyczny: Kwalifikacje są bardzo elastyczne, oferowane w 100% w trybie online. Dlatego możesz uzyskać dostęp do tego samego z dowolnego miejsca na świecie za pomocą dowolnego komputera / laptopa lub urządzenia przenośnego. Ocena jednostek / modułów polega na przekazywaniu zadań.

Gwarancja jakości: Wszystkie nasze kwalifikacje dyplomowe są przyznawane przez brytyjskie czołowe uczelnie za pośrednictwem tras Top Up.

Lokalizacje

 • UK Online

  UK Online, Wielka Brytania

  pytania