Keystone logo
© TESS
Grace Education

Grace Education

Grace Education

Wstęp

Od prawie dekady Grace Education jest wiodącym ośrodkiem e-learningowym dla studentów i profesjonalistów, łączącym doradztwo w zakresie przyjęć i przygotowanie do egzaminów wstępnych do college'u, biznesu i szkoły podyplomowej z usługami pośrednictwa pracy, doradztwem w zakresie zarządzania karierą i szkoleniami z zakresu rozwoju przywództwa w celu rozwijania nauki przez całe życie postęp i ciągły rozwój zawodowy.

Aplikujesz na studia, studia MBA, szkoły biznesu lub studia magisterskie (studia artystyczne, ścisłe, księgowe, architektoniczne, prawnicze, medyczne, pielęgniarskie itp.)?

Szukasz pracy i / lub chcesz zmienić karierę?

Pozwól, że pomożemy Ci znaleźć drogę i dotrzeć tam, gdzie chcesz.

Pozwól nam pomóc Ci dokonać najlepszych wyborów dotyczących edukacji i kariery.

Ucz się i osiągaj najlepsze wyniki dzięki Grace Education .

Wprowadzenie

Grace Education oferuje cyfrowe, spersonalizowane, kompleksowe profesjonalne doradztwo w zakresie rekrutacji i usługi przygotowawcze do egzaminów wstępnych, aby przeprowadzić studentów przez wszystkie etapy procesu rekrutacji na studia, biznes, studia magisterskie i studia magisterskie (sztuki i nauki, rachunkowość, architektura, inżynieria, prawo, medycyna, programy pielęgniarskie itp.) przez prawie dekadę.

W Grace Education jesteśmy czymś więcej niż tradycyjną jednorazową agencją doradztwa rekrutacyjnego. W przeciwieństwie do żadnej innej firmy konsultingowej, nasi konsultanci i specjaliści z Harvardu i innych światowej sławy instytucji międzynarodowych nadal są obecni dla naszych studentów długo po przyjęciu do szkoły. Jako jedni z nielicznych oferujemy formalny rozwój kariery zawodowej, coaching przywódczy i usługi pośrednictwa pracy. Z powodzeniem umieściliśmy kandydatów w obiecujących start-upach, rozwijających się firmach średniego szczebla i największych 500 przedsiębiorstwach, w tym Apple, Google, Microsoft i innych.

Każdy późniejszy wybór akademicki i decyzja wpływa na przyszłą karierę zawodową studenta. Naszą misją jest prowadzenie i coaching uczniów przez całe ich życie, gdy poruszają się po swoim indywidualnym rozwoju akademickim i zawodowym.

Misja

Grace Education towarzyszy studentom przez całe ich życie akademickie i zawodowe, inspirując najlepszych w każdym do szukania tego, co najlepsze dla wszystkich.

Nasza historia

Założona w 2012 roku przez byłego konsultanta ds. Rekrutacji Admissionado, absolwenta Harvardu i London School of Economics, a także autora publikacji New York Times, Grace Education jest cyfrowym licencjatem, MBA i doradcą przy rekrutacji do szkół wyższych, przygotowaniem do egzaminów wstępnych, agencją pośrednictwa pracy i instytut rozwoju przywództwa.

Od momentu powstania Grace Education kultywuje rosnącą międzynarodową sieć konsultantów, głównie wykształconych w Ivy-League, o różnym doświadczeniu zawodowym, którzy wykazali się silnym zaangażowaniem zarówno w edukację, jak i zatrudnienie. Każdy student i profesjonalista, który wybierze Grace Education zostaje wyznaczony na osobistego trenera. Po wstępnych sesjach burzy mózgów trener i uczeń Grace Education definiują strategię z krótko-, średnio- i długoterminowymi celami do osiągnięcia.

Nasza wartość dodana

W Grace Education zajmujemy się czymś więcej niż tylko poradnictwem dotyczącym przyjęć. W przeciwieństwie do tradycyjnych firm konsultingowych oferujemy profesjonalne zarządzanie karierą zawodową, doradztwo w zakresie rozwoju przywództwa oraz usługi pośrednictwa pracy dla młodszych, średnich i starszych specjalistów poszukujących możliwości awansu zawodowego lub przejścia na studia magisterskie lub nowe miejsca pracy. Nie uważamy po prostu celów edukacyjnych i zawodowych kandydata za całkowicie oddzielne i odrębne misje. Wręcz przeciwnie, Grace Education wraz z OECD, liczni ekonomiści, socjologowie i inni eksperci uważają, że edukacja i zatrudnienie są niezmiennie powiązane. Konkretnie oznacza to, że jeśli uczeń szkoły średniej wybierze Grace Education , mamy narzędzia i zasoby, aby nie tylko towarzyszyć mu w osiąganiu celów związanych z przyjęciem na studia, ale jesteśmy również dostępni, aby pomóc mu w poszukiwaniu letniego stażu i pracy po ukończeniu studiów. z poradnictwa w zakresie rekrutacji na uniwersytet, do szkół podyplomowych, a następnie poszukiwania pracy na średnim i wyższym szczeblu. Innymi słowy, Grace Education może towarzyszyć uczniom, a także profesjonalistom, mapować i pilotować całą ich akademicką i zawodową trajektorię, począwszy od szkoły średniej lub w dowolnym momencie ich życia.

Do tej pory odnosiliśmy sukcesy. Od momentu powstania Grace Education pomaga swoim studentom jak najlepiej przygotować się do procesu rekrutacji na studia i uniwersytety, a także towarzyszyć młodszym, średnim i starszym specjalistom poszukującym postępu w karierze lub przejścia na studia magisterskie lub nowe miejsca pracy.

Kluczowe statystyki

Wskaźnik akceptacji 97% na studia, studia MBA, studia magisterskie i magisterskie, w tym: Harvard, Columbia, University of Chicago, Wharton, EM Lyon, Warwick, HEC i wiele innych.

Od 2012 roku klienci Grace Education otrzymali ponad 1 milion dolarów stypendiów od najlepszych firm i szkół wyższych na całym świecie.

Jak Grace Education Ci towarzyszy

Przydzielono Ci osobistego trenera, który pomoże Ci przeprowadzić burzę mózgów, wyobrazić sobie, opracować strategię i zrealizować swój unikalny plan działania, aby dostać się do szkoły biznesowej lub magisterskiej (sztuki i nauki, księgowość, architektura, inżynieria, finanse, prawo, medycyna, pielęgniarstwo) itp.). W Grace nigdy cię nie opuszczamy po przyjęciu. Będziemy po Twojej stronie, aby pomóc Ci przemyśleć i zbudować ścieżkę rozwoju zawodowego podczas studiów podyplomowych i nie tylko.

141541_pexels-photo-3769021.jpeg

Dlaczego właśnie my?

97% naszych uczniów zostało przyjętych do wybranych przez siebie najlepszych programów. Szkoły przyznające wstęp to Harvard, Columbia, Stanford, Wharton, LBS, INSEAD, HEC, ESSEC, EM Lyon, ESCP Europe i wiele innych. Nie ma magicznej formuły. Po prostu pracujemy z Tobą dzień i noc nad każdym aspektem Twojego podania, aby podkreślić jego wyjątkowe mocne strony, maksymalizując w ten sposób Twoje szanse na przyjęcie.

cennik

50% - 60% mniej niż w przypadku wiodących konkurentów. Nasze ceny dokładnie odzwierciedlają wartość naszych produktów i usług e-learningowych. Wiedz, że drogie ceny nie dają absolutnie żadnej gwarancji przyjęcia.

Kluczowe usługi

 • Konsultacja esej aplikacji
 • Rekrutacja Coaching Rozmowa kwalifikacyjna
 • Konsultacja listu rekomendacyjnego
 • Konsultacja Curriculum Vitae (CV)
 • Wyszukiwanie stypendiów / stypendiów / konsultacje dotyczące aplikacji
 • Konsultacja w sprawie przyjęcia na listę oczekujących
 • Przygotowanie do egzaminu wstępnego
 • Konsultacje wstępne TOEFL
 • Doradztwo zawodowe i staż

Lokalizacje

 • Paris

  6, rue Polonceau, 75018, Paris

pytania