Keystone logo
Golf Management Institute of Canada Laurier MBA - Specjalizacja w zarządzaniu golfami i ośrodkami wypoczynkowymi
Golf Management Institute of Canada

Laurier MBA - Specjalizacja w zarządzaniu golfami i ośrodkami wypoczynkowymi

Oakville, Kanada

Request duration

Język angielski

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Nauka na odległość

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Roczny, pełny etat MBA

Od 1976 roku Lazaridis Master of Business Administration (MBA) zapewnia innowacyjny, światowej klasy profesjonalny program edukacji biznesowej. Byliśmy pierwszą kanadyjską uczelnią, która oferowała roczny, stacjonarny program MBA skierowany do kandydatów pragnących uzyskać dyplom w jak najkrótszym czasie. Było to możliwe dzięki zaprojektowaniu intensywnej, zintegrowanej podstawy programowej, która umożliwia jednoczesne obcowanie z różnymi kluczowymi dyscyplinami.

Praktyczna edukacja w czasie rzeczywistym

Będziesz uczestniczyć w różnych ćwiczeniach i zajęciach mających na celu pokazanie, jak wszystkie elementy biznesu są zintegrowane z efektywnym podejmowaniem decyzji. Po tym okresie budowania fundamentów masz możliwość specjalizacji w różnych dziedzinach, jednocześnie zdobywając cenną wiedzę praktyczną poprzez studia przypadków, szereg projektów grupowych i projekt doradztwa w terenie, a wszystko to w ramach naszej wspierającej kultury edukacyjnej.

Dzięki dodatkowemu wsparciu usług kariery i działań związanych z rozwojem zawodowym możesz rozwinąć osobiste umiejętności zarządzania potrzebne, aby stać się pewnym siebie, wszechstronnym profesjonalistą.

Położony w centrum trójkąta technologicznego Kanady, roczny program MBA trwa od sierpnia do sierpnia. Konkurencyjnie wyceniony program oferuje szansę stania się częścią jednej z największych kanadyjskich szkół biznesu akredytowanych na arenie międzynarodowej, zbudowanej na renomie wiodących w branży badań, nagradzanego, oddanego wydziału i doskonałego doświadczenia studenckiego.

O szkole

pytania

Podobne kursy

  • Master of Business Administration: Specjalizacja Business Analytics
    • Fairfax, Stany Zjednoczone
  • Master of Business Administration
    • South Orange, Stany Zjednoczone
  • Online MBA Tourism - University of Cumbria (Wielka Brytania)
    • UK Online, Wielka Brytania