Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Fordham University, Graduate School of Social Service

Fordham University, Graduate School of Social Service

Fordham University, Graduate School of Social Service

Wstęp

W Fordham University's Graduate School of Social Service (GSS) od ponad 100 lat przygotowujemy studentów takich jak Ty do obrony praw człowieka i sprawiedliwości społecznej. Fordham GSS zapewnia podstawy tradycji zawodu pracownika socjalnego, jednocześnie stawiając czoła wyzwaniom przyszłości dzięki zaawansowanemu interdyscyplinarnemu programowi nauczania. Nasze programy dla absolwentów pracy socjalnej, zaliczane do najlepszych w kraju, oferują elastyczną, opartą na doświadczeniu edukację, która przygotuje Cię do zmiany życia i przekształcania społeczności.

Jeśli jesteś gotowy, aby przekształcić swoje ideały w znaczącą, innowacyjną karierę, jesteśmy gotowi Ci pomóc

  • Doskonałość akademicka: U.S. News & World Report plasuje nasz akredytowany przez CSWE program Master of Social Work w pierwszej dziesiątce w kraju. Nasz wysoko ceniony program online MSW jest prowadzony przez tych samych wybitnych wykładowców, co nasz tradycyjny MSW.
  • Elastyczność: Dostępne są plany studiów w niepełnym wymiarze godzin i kursy weekendowe. Nasz program M.S.W. oferuje opcję zaawansowanej pozycji, a także możliwość dostosowania zajęć do celów zawodowych.
  • Dostępność: Nasz program M.S.W. jest oferowany w trzech kampusach - Lincoln Center, Westchester i Long Island. Nasz wysokiej jakości program nauczania M.S.W. jest również dostępny w ramach naszego hybrydowego programu kampus-online i programu tylko online.
  • Możliwości kariery: Nasze przyszłościowe, oparte na kompetencjach programy mają na celu przekształcenie cię w wszechstronnego, zintegrowanego praktyka zdolnego do podejmowania nowych wyzwań w trakcie swojej kariery.

Misja GSS

Misją Fordham University Graduate School of Social Service jest kształcenie studentów w celu promowania praw człowieka i sprawiedliwości społecznej. Szkoła dąży do poprawy dobrobytu ludzi i społeczności poprzez nauczanie reagujących kulturowo, opartych na dowodach praktyk oraz angażowanie się w badania, rzecznictwo publiczne i partnerstwo społeczne.

Programy akredytowane na poziomie krajowym

Fordham GSS oferuje akredytowane przez Council on Social Work Education programy studiów licencjackich, magisterskich i doktoranckich z zakresu pracy socjalnej. Studenci są oceniani na podstawie opanowania kompetencji zgodnych ze standardami akredytacji. Kompetencje te są podstawowymi wymiarami oczekiwanymi od wszystkich pracowników socjalnych podczas ich szkolenia. Wyniki oceny spełniające lub przekraczające poziomy odniesienia wskazują na opanowanie kompetencji. Regularnie dzielimy się danymi z oceny z Radą, aby ulepszać i udoskonalać nasz program i środowisko uczenia się.

Lokalizacje

  • New York

    113 W 60th St #7, 10023, New York

    pytania