Keystone logo
© ©Flexible Learning with Falmouth University
Flexible Learning with Falmouth University

Flexible Learning with Falmouth University

Flexible Learning with Falmouth University

Wstęp

172491_172347_button_read-more-about-falmouth-university-on-their-website.png

Założona w 1902 roku, wcześniej byliśmy Falmouth School of Art, Falmouth College of Art and Design oraz University College Falmouth. Uzyskaliśmy pełny status uniwersytetu w grudniu 2012 r. I otrzymaliśmy złoty medal w Teaching Excellence Framework (TEF) 2017.

Uniwersytet Falmouth ma obecnie ponad 4700 studentów z poziomu fundacji, do doktorantów z ponad 100 krajów na całym świecie. Studenci są zapisani na 54 kursy; od architektury po animację, przedsiębiorczość biznesową po informatykę, modę do dziennikarstwa.

Korzystają ze światowej klasy nauczania i najnowocześniejszych udogodnień. We wszystkich dyscyplinach nauczanych w Falmouth głównym celem uniwersytetu jest zapewnienie studentom umiejętności umożliwiających zdobycie świetnej pracy i przedsiębiorczej pewności siebie, aby przekształcić swoje pomysły w komercyjny sukces. Od pierwszego dnia nasi uczniowie uczą się rozwijać swoją kreatywność, umiejętności przedsiębiorcze i wiedzę branżową. Po ukończeniu studiów są gotowi i zmotywowani do dołączenia do ekscytujących i prężnych branż kreatywnych. Nasi absolwenci nie tylko dostają świetne miejsca pracy - nasz wskaźnik zatrudnienia absolwentów wynosi 97% - 28% założyło własną firmę. To czterokrotnie więcej niż średnia w Wielkiej Brytanii. Wspieranie ducha przedsiębiorczości jest kluczem do tego, jak nauczamy. Chociaż Kornwalia to nasz dom, Falmouth ma międzynarodowy charakter. Nasze portfolio jest w coraz większym stopniu ukierunkowane na globalny zasięg i stawia nas w czołówce w dostarczaniu najwyższej klasy edukacji, gdziekolwiek na świecie się znajdujesz. Nasz personel, z ich powiązaniami branżowymi i sprawdzonym doświadczeniem w sektorze komercyjnym, będzie miał kluczowe znaczenie dla pomyślnej realizacji tych przełomowych nowych kursów. Teraz masz szansę dowiedzieć się, dlaczego Falmouth jest numerem jeden.

Ucząc się elastycznie w Falmouth University

Falmouth University ma udokumentowane osiągnięcia i zyskał znaczną reputację, zapewniając odskocznię dla kariery studentów na całym świecie oraz w wielu renomowanych wiodących firmach kreatywnych. Elastyczne studiowanie programów Uniwersytetu Falmouth z dowolnego miejsca daje Ci możliwość studiowania z osobistą szybkością lub intensywnością, która Ci odpowiada i pasuje do nieregularnych harmonogramów pracy. Sektor kreatywny jest sektorem wzrostu na całym świecie. Niezależnie od tego, czy chcesz rozwinąć swoją karierę, czy rozpocząć karierę w sektorze kreatywnym, elastyczne programy nauczania Uniwersytetu Falmouth wyposażą Cię w odpowiednie umiejętności i wiedzę, aby to zrobić, bez zakłócania dochodów i rozwoju kariery. Zachęcamy wszystkich, którzy pracują w sektorze kreatywnym na całym świecie, aby nigdy nie przestawali się rozwijać.

Nasze kursy są rygorystyczne, praktyczne i zaprojektowane tak, aby wyposażyć Cię w wiedzę i umiejętności, aby stać się skutecznym profesjonalistą w swojej dziedzinie praktyki. Wszystkie moduły są opracowywane i nauczane online przez naukowców z Falmouth, którzy są ekspertami branżowymi w swoich dziedzinach. Nasze podejście wspiera Cię na każdym kroku, zapewniając doświadczenie edukacyjne równe jakości naszym kursom magisterskim na terenie kampusu.

Kluczowe cechy

 • Ucz się elastycznie w domu, w miejscu pracy lub w ruchu w dowolnym miejscu na świecie
 • Nie ma potrzeby przeprowadzki, przerwy w karierze ani ubiegania się o wizę
 • Ustrukturyzowany, aby pomóc Ci ukończyć kurs w ciągu dwóch lat studiów niestacjonarnych
 • Ucz się wraz z innymi uczniami z całego świata
 • Wysokiej jakości nauczanie online: zwięzłe wykłady i zasoby cyfrowe opracowane przez naszych wiodących w branży naukowców, którzy uczą Cię modułów
 • Pierwszorzędne wsparcie akademickie: nauczyciele są dostępni każdego dnia, aby udzielić wskazówek i informacji zwrotnych
 • Angażowanie działań edukacyjnych, które pomogą ci zastosować teorię do praktyki
 • Bogate informacje zwrotne od nauczycieli i rówieśników, z sesjami opinii na żywo
 • Wszystkie oceny są podejmowane i przekazywane online
 • Regularne spotkania twarzą w twarz z wykładowcami, innymi studentami i prelegentami branżowymi, które odbywają się zarówno w Falmouth, jak iw lokalizacjach międzynarodowych
 • Wszystko, czego potrzebujesz, jest dostępne w naszej intuicyjnej platformie do nauki online; nie musisz być technologicznym czarodziejem, aby studiować online w Falmouth
 • Nagroda MA jest taka sama pod względem tytułu i jakości jak ta przyznawana za nasze kursy w kampusie

Statystyka

Populacja studentów: ponad 4700 studentów z ponad 100 krajów
Wskaźnik zatrudnienia: 97% (28% założyło własną firmę)

  English Language Requirements

  Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

  Lokalizacje

  • Falmouth

   Woodlane, Falmouth Cornwall TR11 4RH, TR11 4RH, Falmouth

  pytania