Keystone logo
© Eva Dang
Financial ELearning

Financial ELearning

Financial ELearning

Wstęp

Kim jesteśmy

Financial ELearning jest pierwszym na świecie brytyjskim rządowym Ofqual ( href = "Ofqual.gov.uk ) akredytowanym dostawcą szkoleń oferującym wgląd w świat finansów i handlu,

Jesteśmy wysoko wykwalifikowanymi innowatorami działającymi w branży szkoleniowej, tworzącymi i dostarczającymi elastyczne wielojęzyczne rozwiązania e-learningowe, umożliwiające konsumentom dostęp do naszych materiałów we własnym tempie w dowolnym miejscu na świecie.

W Financial ELearning rozumiemy finanse i handel, nasze kompleksowe akredytowane Ofqual i regulowane dogłębne kursy ekonomiczne są tworzone przez handlowców z rynku finansowego i ekspertów branżowych.

Intencje

Oferowanie akredytowanych przez rząd brytyjski kursów z branży usług finansowych w zakresie zgodności, ryzyka i handlu.

Aby zapewnić kompleksowe doradztwo w zakresie doradztwa finansowego, aby zmaksymalizować efektywność operacyjną LMS i ograniczyć koszty.

Aby przyjąć istniejący / tradycyjny materiał szkoleniowy, który jest obecnie wykorzystywany i przejść na 100% dostępność online.

Jak to działa

Zapewniamy naszym klientom bezpieczny indywidualny dostęp do naszych kursów internetowych.

Zapewnij pełne wsparcie przy przyjęciu na materiał kursu, ustawienia językowe i plan studiów.

Jak uzyskać dostęp do nauki online (mieszanej) po jej zakupie?

Przy pierwszym zakupie otrzymasz e-mail z linkiem umożliwiającym dostęp do Twojego Blended Learning Portal, dodaj do zakładek to w przeglądarce lub zapisz e-mail z linkiem. Po zalogowaniu się do Blended Learning Portal przy użyciu nazwy użytkownika i hasła utworzonego podczas rejestracji, Twoje zakupy będą dostępne do obejrzenia.

Czy potrzebuję kodu dostępu, aby zalogować się do portalu Blended Learning?

Nie. Zazwyczaj wszyscy menedżerowie i uczniowie mogą logować się przy użyciu swojego adresu e-mail i hasła. Jedynym czasem, w którym potrzebujesz kodu dostępu, byłby Twój menedżer, który utworzył Twoje konto i nie znał Twojego adresu e-mail. W takim przypadku system wygeneruje kod dostępu do menedżera, który zostanie Ci udostępniony.

Kupuję online Naukę w imieniu mojej Organizacji, jak mam zarządzać swoimi uczniami i monitorować ich postępy?

Jeśli dokonasz wstępnego zakupu więcej niż jednego przedmiotu nauki online, konto zostanie utworzone dla Ciebie jako menedżera, a otrzymasz e-mailem link do portalu Blended Learning.

  • Mamy zabezpieczone narzędzia
  • Certyfikowane produkty
  • Konkurencyjna cena
  • Aprobata prawna
  • Ustanowione doświadczenie szkoleniowe
  • Świetne wsparcie

Lokalizacje

  • London

    London, Wielka Brytania

pytania