Keystone logo
FernUni Schweiz

FernUni Schweiz

FernUni Schweiz

Wstęp

Jedynym FernUni Szwajcarii

Distance Learning University Szwajcaria (FernUni Szwajcaria) to nowoczesna instytucja akademicka i wiodącą uczelnią w zakresie kształcenia na odległość w Szwajcaria.

Wszystko licencjackich i studiów magisterskich są zgodne dyrektywy Bolonia ustalone. Ponad 1500 studentów Absolwent obecnie studiuje w języku niemieckim lub francuskim. W trzech miejscach w Szwajcaria służyć naszym menedżerom uczniów, studentów i osoby kontaktowe dla pytania dotyczące kształcenia na odległość.

Instytucja jest uznawana:

  • przez rząd federalny na podstawie art. 11 ustawy o promocji University (UFG)
  • zgodnie z kantonu przez kanton Valais ustawy o edukacji i badań przeprowadzonych przez uniwersytety i instytuty badawcze

Lider w Distance Learning uczelni

Historia sukcesu Distance Learning University Szwajcarii (FernUni Szwajcaria) zaczyna się 25 lat temu. Od 1992 roku oferujemy nasze trzy lokalizacje w Brig, Pfäffikon SZ i Sierre kursów kształcenia na odległość na na poziomie uniwersyteckim. Ponad 1500 studentów z kraju i zagranicy do tej pory na studia w języku niemieckim lub francuskim.

Wszystkie kursy są zaprojektowane zgodnie z wytycznymi Procesu Bolońskiego. Zatem programy poza Szwajcarii są międzynarodowo uznanych wspierane i wyrównane.

Konstrukcja nauczania w nauczaniu na odległość opiera się na idei otwartego, elastycznego i indywidualnego uczenia się. FernUni Szwajcaria następująco koncepcję nowoczesnego kształcenia na odległość jako „blended learning”, połączenie e-learningu i tradycyjnej nauki w klasie. W zależności od przebiegu ekspresja różnych składników jest inna.

Lokalizacje

  • Switzerland Online

    Switzerland Online, Szwajcaria

    pytania