Keystone logo
Faulkner University - Online Programs

Faulkner University - Online Programs

Faulkner University - Online Programs

Wstęp

Odkryj swoją przyszłość dzięki tytułowi online z Faulkner University!


Naszą misją jest kształcenie wysoko wykwalifikowanych, profesjonalnych i zaangażowanych społecznie nauczycieli szkół podstawowych i średnich, którzy posiadają wiedzę merytoryczną, pedagogiczną i zawodową, którzy podkreślają uczciwość charakteru, którzy wykorzystują swoje dary w służbie innym i którzy demonstrują profesjonalne kompetencje i przywództwo w swojej dziedzinie.

Faulkner University to prywatna, chrześcijańska instytucja sztuki liberalnej, zapewniająca uczniom wyjątkową edukację od ponad 70 lat. Nasz internetowy program edukacyjny zapewnia szeroką gamę doskonałych programów studiów z dowolnego miejsca w kraju. Wybierz jeden z 23 programów studiów online. W Faulkner masz więcej niż jedną liczbę. Dzięki elastycznym instrukcjom dopasowującym się do harmonogramu każdego ucznia i dziedzictwu chrześcijańskiemu, które jest honorowane we wszystkich naszych działaniach, nasze internetowe programy edukacyjne zapewniają zindywidualizowane doświadczenie każdemu, kto szuka prestiżu i doskonałości stopnia Faulknera.

Faulkner University Edukacja dorosłych Zaproszenie od Faulkner University na Vimeo.


Edukacja online na Faulkner University

Faulkner University to prywatna, chrześcijańska instytucja sztuki liberalnej z siedzibą w Montgomery w stanie Alabama, oferująca uczniom prestiżową, opartą na wierze edukację przez większą część stulecia. W celu uzupełnienia naszej obszernej listy programów na terenie kampusu, z dumą oferujemy studentom szereg programów studiów, które można ukończyć całkowicie online. Każdy program zapewnia elastyczne, zindywidualizowane doświadczenie, dogłębny program nauczania i taką samą jakość edukacji, o której znane są nasze programy na uczelni.


Korzyści online chrześcijańskich uniwersytetów

Biorąc pod uwagę studia online na Faulkner University? Istnieje wiele powodów, aby zapisać się na jeden z naszych 23 programów studiów online. Oto kilka zalet oferowanych przez internetowe chrześcijańskie uniwersytety, w tym Faulkner University:

 • Programy oferują elastyczne, niestandardowe planowanie dostosowane do twoich preferencji.
 • Wiele programów można ukończyć szybciej niż w kampusie.
 • Oferujemy konkurencyjne kursy czesnego, które pasują do Twojego budżetu.
 • Jeśli masz pracę, nie ma potrzeby umieszczania jej na tylnym palniku.
 • Wizyty w kampusie są rzadko wymagane (niektóre programy działają na terenie kampusu).
 • Możesz uczyć się, gdzie chcesz i jak chcesz.
 • Studenci mogą wybierać z szerokiego zakresu tematów - nasze programy obejmują wszystko, od studiów biblijnych po administrację wymiaru sprawiedliwości.
 • Specjalne świadczenia są dostępne dla weteranów i obecnych członków wojska.


Chrześcijańska edukacja

Programy online Faulkner University dostarczają więcej niż tylko stopień. Każdy program jest inspirowany misją szkoły i wartościami, które pozostają wierne dumnemu chrześcijańskiemu dziedzictwu uniwersytetu. Bez względu na to, jakiego rodzaju tematyka obejmuje twoje kursy, głęboko zakorzenione chrześcijańskie ideały naszej instytucji zostaną zaszczepione w całym tekście.

Lokalizacje

 • USA Online

  5345 Atlanta Highway, Montgomery, AL 36109, , USA Online

pytania