Keystone logo
European Business University

European Business University

European Business University

Wstęp

O EBU

183456_milestone.png

Misja

European Business University w Luksemburgu dąży do osiągnięcia i podtrzymania tradycji doskonałości akademickiej, zapewniając, że jest w czołówce ewoluujących innowacji. EBU będzie dążyć do tego, aby stać się punktem odniesienia dla światowej klasy edukacji wysokiej jakości, wykorzystując talenty aktywnie wspieranego zespołu uznanego na arenie międzynarodowej personelu i wykładowców kobiet i mężczyzn ze środowisk międzykulturowych.

Aby wesprzeć swoją misję, EBU:

  • Będzie działać jako zasoby intelektualne i platforma dla globalnej społeczności;
  • Będzie zawsze przestrzegał standardów etycznych;
  • Will uczyni edukację dostępną, sprawiedliwą i przystępną cenowo dla społeczności globalnej;
  • Will zaspokoi potrzeby globalnej społeczności poprzez różnorodne programy;
  • Zapewni środowisko transkulturowe.

124413_124291_csm_slide_chateau_f8b09521011.jpg

Artykuł o edukacji online

European Business University w Luksemburgu ewoluował z technologii umożliwiającej uczenie się - Afryka, Azja i Ameryka (TEL-A) założona w celu zapewnienia bardziej zrównoważonego i sprawiedliwego systemu edukacji. Oba podmioty zostały utworzone i mają siedzibę w Wielkim Księstwie Luksemburga.

European Business University w Luksemburgu (EBU) to zarejestrowany przez rząd Luksemburga Asbl. (stowarzyszenie non-profit) nr rejestracyjny F12020. Prowadząc wiele partnerstw i specjalistyczne kursy online, EBU zaprasza nas do pomocy w osiągnięciu celów w zakresie rozwoju osobistego i zawodowego. Nasz zespół kierowniczy jest zaangażowany w realizację uniwersyteckiej misji edukacyjnej polegającej na podtrzymywaniu tradycji doskonałości akademickiej poprzez zapewnienie światowej klasy edukacji przez w pełni wspierany zespół uznanych na arenie międzynarodowej wykładowców, którzy są ekspertami merytorycznymi.

EBU popiera ideę ewolucji innowacji. Tego ducha można znaleźć w każdym aspekcie naszego programu online i jego działań: od naszego zaangażowanego entuzjastycznego i wysoce zmotywowanego wykładowcy i personelu pomocniczego po naszą globalną sieć studentów i partnerów uniwersyteckich. Pod tym względem wszystkie certyfikaty akademickie wydane przez EBU można zweryfikować za pomocą blockchain Ethereum. Szczegółowe informacje na temat sposobu uwierzytelnienia tych certyfikatów są dostępne w naszym zespole administracyjnym.

EBU przestrzega potrójnej dolnej linii w tej kolejności; Ludzie, planeta, zysk. Dążymy również do wspierania celów zrównoważonego rozwoju ONZ.

Ucz się i rozwijaj dzięki EBU Online z dowolnego miejsca na świecie, gdziekolwiek jesteś w swojej karierze.

Tim Gouw / Unsplash

Three businesswomen

Lokalizacje

  • Luxembourg City

    Château de Wiltz L-9516 Wiltz G.D. of Luxembourg, , Luxembourg City

pytania