Keystone logo
ESDESIGN - Escuela Superior de Diseño de Barcelona

ESDESIGN - Escuela Superior de Diseño de Barcelona

ESDESIGN - Escuela Superior de Diseño de Barcelona

Wstęp

ESDESIGN to pierwsza internetowa szkoła projektowania, miejsce spotkań, w którym kilometry, dni czy godziny nie mają znaczenia. To szkoła bez drzwi, z tysiącem okien na świat, która łączy osobisty impuls z globalnym i społecznym zaangażowaniem. To poznanie trendów i przekształcanie pomysłów i projektów w rzeczywistość. ESDESIGN doświadcza świata designu z wizją 360.

Dzięki w pełni elastycznym mistrzom online nasza propozycja dydaktyczna łączy pracę zespołową z nauczaniem, poprzez wideokonferencje online w czasie rzeczywistym i opóźnione przestrzenie komunikacyjne.

Nie zapominając o wizji biznesowej, od początku projektu do końca zanurzamy się w procesie tworzenia, rozumiejąc projekt jako narzędzie, które oferuje rozwiązanie rzeczywistego i aktualnego problemu.

Z tą wizją zdecydowaliśmy się na stworzenie 7 obszarów mistrzów projektowania: Komunikacja, Przestrzenie, Grafika i redakcja, Interakcja, Zarządzanie, Moda i Produkt. Corocznie ponad 1000 studentów decyduje się na szkolenie z ESDESIGN.

ESDESIGN jest częścią Planeta Formación y Universidades, działu szkoleniowego Grupo Planeta. Międzynarodowa sieć szkolnictwa wyższego obejmująca dwadzieścia pięć instytucji edukacyjnych w Hiszpanii, Andorze, Francji, Włoszech, Afryce Północnej, Stanach Zjednoczonych i Kolumbii. Każdego roku ponad 100 000 studentów ze 114 różnych narodowości kształci się w szkołach biznesowych, uniwersytetach, specjalistycznych szkołach wyższych oraz ośrodkach kształcenia zawodowego i ustawicznego.

Statystyka

Każdego roku ponad 100 000 studentów ze 114 różnych narodowości kształci się w szkołach biznesu, uniwersytetach, specjalistycznych szkołach wyższych oraz centrach kształcenia zawodowego i ustawicznego.

    Lokalizacje

    • Barcelona

      Barcelona, Hiszpania

      pytania