Keystone logo
Escuela de Escritores

Escuela de Escritores

Escuela de Escritores

Wstęp

Historia piszesz

Witamy / szkoła jako kreatywnego pisania w języku hiszpańskim na świecie, welcome / aa Escuela de Escritores :

Wszyscy mamy historię do opowiedzenia i możemy znaleźć najlepszy sposób, aby to zrobić. Ponieważ, tak, można nauczyć się pisać. Pisanie jest umiejętnością i jak każdy rzemiosła, pierwszym krokiem jest poznanie i opanowanie technik, które pozwalają wykonywać je po mistrzowsku. Uczyć tego rzemiosła jest racją bytu Escuela de Escritores . Dowiedz nie sam w zasięgu geniusza dotkniętego boskim palcem lub obdarzona genem pisania: odkryć go codziennie przez piętnaście lat tysiące ludzi przeszły przez naszej strony oraz wirtualnych klasach.

70089_17-18_FB_portada_1200x627px_SOLO-IMAGEN.jpg

Gdy praca wykonywana jest po mistrzowsku, staje się sztuką, jeśli chodzi o sztuki, a także mówić o tych niematerialnych będących talent lub inspiracji. Talent nie uczy się, ale mają mało lub dużo, może rozwijać się we właściwym środowisku. Pisarze zawsze potrzebne, aby otoczyć się z innymi pisarzami poradnictwa lub porady (pamiętaj kręgi literackie lub epistolary relacji między wiele z nich). Escuela de Escritores jest miejscem spotkań dla hiszpańskich pisarzy z całego świata, wspólnota dzielić doświadczenie pisanie ze swoimi kumplami z zespołu, kierując się wielu najlepszych nauczycieli twórczego pisania w języku hiszpańskim.

Ponieważ pisanie start jest dopiero początek. Istnieje wiele pisarzy, którzy pytany dlaczego piszą, czy bierzesz tyle godzin przed pustą stronę, reagować z dwóch słów: więcej życia. Pisarz mieszka wiele istnień ludzkich: Chodzę i wszystko odkrywa w sobie. Coś jest zepsuty, kiedy piszemy tę warstwę strachu, który oddziela nas od świata, prawdziwe emocje. Z drugiej strony mamy rodzą delikatne słowa, które pisarz uczy się obchodzi, dopóki nie spotkają się zwrotów, które, z cierpliwością i dużo umiejętności, w końcu jest opowieści, powieści, scenariusze, wiersze, sztuki, życia.

70090_007ec.jpg

Jeśli pragnieniem jest, aby szkolić się jako pisarz, rozpoczęła się w tajniki i techniki tej trudnej i ekscytujące zadania, nie zawodzi. Nie możemy obiecać sukcesu, a tysiące czytelników, ani dyskomfortu Sław tej literackiej chwały których niektóre mylić z bycia pisarzem; ale możemy zagwarantować solidną, kompleksową i dobrze zorganizowany trening, który pozwala nauczyć się wszystkich technik i zasobów handlu: Szkolenie na które można przejść o budowaniu swojego głosu i mowy, że życie, które bije wewnątrz ciebie i tylko ciebie można liczyć.

Lokalizacje

  • Spain Online

    Spain Online, Hiszpania

  • Madrid

    Covarrubias 1 , 28010, Madrid

pytania