Keystone logo
ENyD - Escuela de Negocios y Dirección

ENyD - Escuela de Negocios y Dirección

ENyD - Escuela de Negocios y Dirección

Wstęp

Szkoła biznesu i zarządzania

ENyD Business and Management School to instytucja edukacyjna specjalizująca się w kształceniu podyplomowym, której głównym celem jest ułatwienie nabywania kluczowych kompetencji wymaganych przez profile zawodowe za pomocą 100% praktycznej metodologii stosowanej w środowisku pracy od pierwszego dnia

Przez prawie 20 lat doświadczenia ponad 48 000 studentów z 50 różnych narodowości zdecydowało się zaufać pedagogicznemu modelowi ENyD. Wśród jego obszarów studiów są: zarządzanie przedsiębiorstwem, energia odnawialna, zarządzanie wydarzeniami i protokół, marketing cyfrowy, księgowość i finanse, doradztwo biznesowe, zarządzanie biznesem, duże zbiory danych lub zarządzanie talentami, możliwość wyboru między różnymi poziomami szkolenia, takimi jak Te są uniwersyteckie kursy specjalizacyjne, studia magisterskie lub oficjalne MBA.

132929_SocialMedia_09_web.jpg

ENyD Business and Management School ma szkolenia online, które pozwalają uczniowi na lepszą zgodność ich życia akademickiego i zawodowego; chodzenie na wirtualne zajęcia, dostęp do w 100% zaktualizowanych instrukcji, rozwiązywanie interaktywnych ćwiczeń itp. Licząc na to przy pomocy wyspecjalizowanych nauczycieli i profesjonalnych koordynatorów, zawsze gotowych odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Ponadto ENyD oferuje pomoc finansową i stypendia ułatwiające dostęp do wysokiej jakości szkoleń. W zakresie dostępu do rynku pracy Wyższa Szkoła Biznesu i Zarządzania oferuje swoim studentom pełną obsługę zatrudnienia i staży, posiadając umowy z ponad 4000 firm.

Lokalizacje

  • Madrid

    ENyD Madrid Calle Mauricio Legendre 33B 28046 MADRID, , Madrid

pytania