Keystone logo

Engineering Institute Of Technology

A logo

Wstęp

EIT organizuje pierwszy w historii Wirtualny Dzień Otwarty, podczas którego można dowiedzieć się wszystkiego o kursach EIT i podejściu do nauki inżynierskiej. Wydarzenie to zaplanowano na czwartek, 27 października, w godzinach 15:00 - 19:00 AWST i odbędzie się w całości online.

Dowiedz się więcej i zarejestruj się tutaj

Głównym celem Engineering Institute Of Technology (EIT) jest zapewnienie wyjątkowej praktycznej edukacji w zakresie inżynierii i technologii, aby pomóc studentom w rozwoju kariery zawodowej.

Dlaczego warto wybrać EIT
<img src=" https://image.ibb.co/nr3inn/black.png " " />

Specjalista ds. Inżynierii

EIT jest jednym z nielicznych na świecie instytutów specjalizujących się w inżynierii.

Programy branżowe

Nasze programy są opracowywane przez międzynarodowe grono ekspertów branżowych, zapewniając, że ukończysz studia z najnowocześniejszymi umiejętnościami, które są cenione przez pracodawców na całym świecie. Treść naszego programu pozostanie aktualna wraz z szybko zmieniającymi się technologiami i rozwojem przemysłu.

Wykładowcy z doświadczeniem w branży

Nasi wykładowcy to doświadczeni inżynierowie z wiedzą praktyczną.

Światowej klasy australijska akredytowana edukacja

Nasze programy zawodowe i stopnie szkolnictwa wyższego są akredytowane przez rząd Australii. Mamy programy, które są również uznawane na mocy trzech międzynarodowych porozumień inżynieryjnych. Wraz z naszą siostrzaną organizacją IDC Technologies przeszkoliliśmy ponad 500 000 inżynierów, techników i technologów na całym świecie w ciągu ostatnich 30 lat.

Unikalny model dostawy

Dostarczamy nasze programy online i na terenie kampusu za pomocą unikalnej metodologii, która wykorzystuje żywe i interaktywne seminaria internetowe, międzynarodową pulę wykładowców-ekspertów, dedykowanych oficerów wsparcia nauki oraz najnowocześniejsze technologie, takie jak praktyczne warsztaty, zdalne laboratoria i oprogramowanie symulacyjne. Niezależnie od tego, czy studiujesz online, czy na kampusie w Australii, nasz wspierający model nauczania mieszanego i małe rozmiary klas pozwalają ci pogłębiać wiedzę techniczną i pozostać zaangażowanym w naukę, jednocześnie tworząc globalne sieci i równoważąc zobowiązania życiowe i zawodowe.

EIT oferuje nagrody w coraz większej liczbie dziedzin inżynierii, takich jak inżynieria mechaniczna, elektrotechnika, inżynieria lądowa i wodna, automatyka przemysłowa, zarządzanie projektami i nie tylko. Zakres programów obejmuje:

  • Certyfikaty kompetencji zawodowych - 3 miesiące (w niepełnym wymiarze godzin, intensywne)
  • Diploma of Leadership and Management - 12 miesięcy (niestacjonarne, intensywne)
  • Advanced Diplomas - od 18 do 24 miesięcy (w niepełnym wymiarze godzin)
  • Bachelor of Science - 3 lata (pełny etat lub równoważny niepełny etat)
  • Świadectwa ukończenia studiów - 6 miesięcy (w niepełnym wymiarze godzin)
  • Masters of Engineering - 24 miesiące (pełny etat lub równoważny niepełny etat)

Dla poszukujących innych form szkoleń technicznych, siostrzana spółka EIT IDC Technologies oferuje:

Lokalizacje

  • 1031 Wellington St, West Perth, , Perth

  • Level 5, Flinders Lane, Melbourne VIC 3000, 3000, Melbourne

  • Marquis Street, 6102, Bentley

pytania