Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Emerson College, Department of Communication Sciences and Disorders

Emerson College, Department of Communication Sciences and Disorders

Emerson College, Department of Communication Sciences and Disorders

Wstęp

Z mową i komunikacją jako dwiema z naszych dyscyplin założycielskich, Emerson College jest poświęcony komunikacji i sztuce od momentu założenia uczelni w 1880 roku. Wydział Nauk o Komunikacji i Zaburzeń Komunikacyjnych nadal wprowadza innowacje i rozwija badania oraz edukację w ramach tych niezwykle ważnych dyscyplin.

Z kampusami w Bostonie, Los Angeles i Holandii, Emerson wnosi swoją energię i kulturę innowacji do każdej oferty studiów licencjackich i magisterskich - online i na kampusie, w USA i za granicą. Nasza zróżnicowana społeczność sprzyja ciekawości i kreatywnemu myśleniu, które nasi studenci i absolwenci wykorzystują do kształtowania naszego społeczeństwa XXI wieku.

O katedrze nauk i zaburzeń komunikacji

Wydział Nauk i Zaburzeń Komunikacji w Emerson od ponad 80 lat jest poświęcony pomaganiu ludziom w pokonywaniu wyzwań związanych z mową, językiem i innymi zaburzeniami komunikacji. Pionierskie programy studiów licencjackich i magisterskich przygotowują studentów do szeregu karier w tej dziedzinie, w tym patologii mowy, audiologii i terapii zajęciowej.

Wydział Nauk o Komunikacji i Zaburzeń Komunikacyjnych jest znany z bycia w czołówce badań i ma reputację doskonałości w klinicznym przygotowaniu profesjonalistów w tej dziedzinie.

Lokalizacje

  • Boston

    216 Tremont St, 02116, Boston

    pytania