Keystone logo
© BIMM University
Elizabeth Johnson Organization

Elizabeth Johnson Organization

Elizabeth Johnson Organization

Wstęp

Kursy języka angielskiego online dla starszych nastolatków i dorosłych

Kursy samokształcenia online i prowadzone kursy online

Samokształcenie onlineEJO oferuje 9 różnych pakietów kursów online dla starszych nastolatków i dorosłych. Wszyscy studenci potrzebują połączenia z Internetem i urządzenia (większość z nich jest przystosowana do urządzeń mobilnych i po prostu pobrałaby aplikację).Oferowane pakiety wahają się od dwuskładnikowego kursu angielskiego akademickiego do pięcioskładowego kursu języka angielskiego biznesowego. Na przykład, pakiet kursów Down to Business Achiever obejmuje Business Speaking, Business Vocabulary oraz trzy komponenty Business Writing na poziomie B2. Praktyczny kurs języka angielskiego na poziomie A2 i wyższym rozpoczyna się od testu diagnostycznego, a następnie program wybiera ścieżkę lekcji, którą podąży uczeń. Kurs na poziomie A1 lekcje są wstępnie wybrane.

Prowadził kursy online

EJO oferuje kursy języka angielskiego akademickiego, angielskiego biznesowego, angielskiego ogólnego oraz przygotowujące do egzaminów prowadzone przez Internet. Przed rozpoczęciem kursu wypełnij test z języka angielskiego i analizę potrzeb. Przeprowadziłeś szczegółową dyskusję z członkiem zespołu EJO na temat Twoich celów i celów kursu oraz konkretnych obszarów językowych, które chcesz rozwijać. Niezależnie od Twoich potrzeb, Twój nauczyciel planuje program, który je spełni. Lekcje trwają 60 minut i możesz mieć tyle lekcji, ile potrzebujesz.

Wszyscy nauczyciele są wykwalifikowanymi nauczycielami EFL współpracującymi z EJO. Oprócz godzin zajęć uczniowie otrzymają również dodatkowe zadania do wykonania. Wszyscy uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia kursu. Lekcje będą prowadzone przy użyciu zoomu lub podobnej platformy.


Dlaczego właśnie my?

Wybór najbardziej odpowiedniego kursu językowego jest naprawdę ważny, ponieważ dotyczy inwestycji w przyszłość. Niezależnie od tego, czy szukasz nauczanego kursu online, czy pakietu kursów, który jest dostępny tylko online i samokształcisz się dla siebie, członka rodziny lub jednego z pracowników, jesteśmy pewni, że odpowiedzią jest Nauka angielskiego z nami!

106992_106948_Smiley.jpg

Lokalizacje

  • Alton

    Alton, Wielka Brytania

    pytania