Keystone logo
EELU Egyptian E-Learning University

EELU Egyptian E-Learning University

EELU Egyptian E-Learning University

Wstęp

EELU oferuje wysokiej jakości usługi edukacyjne i szkoleniowe o przystępnej cenie, zapewniającej rynek pracy pracownikom gotowym w przemyśle zdolnym do radzenia sobie z zaawansowanymi technologiami, a także do ciągłego doskonalenia środowiska nauczania i uczenia się.

Polityka edukacyjna uczelni zależy od zintegrowanego systemu kształcenia, który ułatwia model oparty na uczeniu się przez osoby zainteresowane, zapewniając: 1. Wykłady twarzą w twarz pomiędzy opiekunami a studentami.

 1. Asynchronous self-paced poprzez portal uniwersytecki, aby uzyskać dostęp do e-kursów i e-zawartości.
 2. Synchroniczne wirtualne klasy z Internetem i uniwersyteckim intranetem.
 3. Wideokonferencje.

Ten model edukacyjny łączy zalety zarówno edukacji tradycyjnej, jak i edukacji e-learningowej w odróżnym modelu mieszanym. Ponieważ tradycyjna edukacja pozwala studentowi kontaktować się bezpośrednio z instruktorami z jednej strony iz innymi studentami, podczas gdy model e-learningu pozwala studentowi korzystać z nowoczesnych i zaawansowanych technologii i umożliwia mu zdobycie umiejętności komunikacyjnych, prezentacji Umiejętności i umiejętności wyszukiwania wiedzy. Dlatego uczeń Egiptskiego Uniwersytetu E-Learning staje się centrum kształcenia i posiada kwalifikacje z wiedzą i umiejętnościami, aby dołączyć do konkurencyjnego rynku pracy na świecie.

Lokalizacje

 • Egypt Online

  Egypt Online, Egipt

  • Giza

   33, Elmesaha St., Dokki , , Giza

   pytania