Keystone logo
EDHEC Business School - Online Programs

EDHEC Business School - Online Programs

EDHEC Business School - Online Programs

Wstęp

EDHEC Business School: kształtowanie edukacji online

Z ambicją poprawy swojego rozwoju cyfrowego, EDHEC Business School stworzył EDHEC Online, 100% internetową platformę cyfrową. Z pragnieniem zaspokojenia zapotrzebowania na elastyczność ze strony profesjonalistów i przyszłych menedżerów, EDHEC Online jest skierowany głównie do aktywnych profesjonalistów, którzy chcą zdobyć nowe umiejętności, aby zwiększyć swoją karierę zawodową poprzez wysokiej klasy szkolenia dyplomowe, dostępne w dowolnym miejscu i czasie.

192778_pexels-canva-studio-3153201.jpg

Pełna oferta kursów online

Od specjalistycznego Bachelor of Science do programów wykonawczych i Master of Science, EDHEC Online opiera się na nowym sposobie uczenia się, oferując kursy dyplomowe i certyfikacyjne w zarządzaniu we wszystkich kwestiach związanych z nowymi wyzwaniami biznesowymi. Programy szkoleniowe są prowadzone przez profesorów EDHEC Business School i ekspertów firmy, którzy wnoszą swoje doświadczenie i know-how.

Platforma doskonałości

EDHEC Business School jest współzałożycielem międzynarodowej organizacji Future of Management Education (FOME) we współpracy z Imperial College London i kilkoma innymi prestiżowymi szkołami biznesu i światowej klasy uniwersytetami. Celem tego sojuszu jest zrewolucjonizowanie dyplomów nauczania na odległość poprzez połączenie technologicznego i pedagogicznego know-how.

Ponadto kilka partnerstw lub umów z kluczowymi graczami w świecie EdTech wzbogaca doświadczenie edukacyjne oferowane przez EDHEC Online.

Jeden cel: wzbogacenie doświadczenia edukacyjnego

EDHEC Online pozwala EDHEC Business School zapewnić dostęp do swoich wybitnych treści dla jak największej liczby studentów, napędzanych przez znaczące innowacje cyfrowe. EDHEC Online opracował system "lokalnego e-learningu", oparty na 4 filarach i skoncentrowany na studencie:

 • Dedykowane wsparcie od profesorów EDHEC poprzez regularne indywidualne i grupowe sesje coachingowe,
 • Uprzywilejowane interakcje z profesorami EDHEC i mentorami akademickimi podczas cotygodniowych spotkań w wirtualnych klasach i na kampusie Online,
 • Nowe technologie dla nauki dostosowanej do potrzeb (filmy, quizy, nauka przez telefon, oceny online itp.)
 • Innowacyjne doświadczenia edukacyjne, osobiście lub zdalnie (budowanie zespołu, seminaria, gry biznesowe itp.)

"Tworząc EDHEC Online, EDHEC Business School pozycjonuje się na czele jutrzejszego modelu multi-campus. W ten sposób oferujemy naszym studentom wiele możliwości kursów dyplomowych na wysokim poziomie akademickim i technologicznym, aby odnieść sukces w szybko zmieniającym się świecie."

Benoit ARNAUD, dziekan ds. programów i dyrektor EDHEC Online

Funkcje kampusu

EDHEC została założona przez przedsiębiorców, którzy byli zdeterminowani, aby kształcić i pielęgnować kolejne pokolenie liderów biznesu. Ponad sto lat później programy studiów EDHEC nadal należą do najlepszych w Europie (rankingi Financial Times).

Międzynarodowo akredytowane i wysoko oceniane programy

Dzięki potrójnej akredytacji (EQUIS, AACSB i AMBA) EDHEC Business School jest jedną z najlepszych szkół biznesu we Francji i za granicą. Przynależność do bardzo ścisłego grona potrójnie akredytowanych instytucji jest gwarancją doskonałości akademickiej i umiędzynarodowienia kursów.

To poszukiwanie wyjątków jest uznawane w krajowych i międzynarodowych rankingach. Uważana za jedną z najlepszych szkół biznesu we Francji, jej światowy wpływ wciąż ewoluuje. EDHEC Business School, zaliczana do 7 najlepszych europejskich szkół biznesu w 2022 r. przez Financial Times, potwierdza doskonałość i wiedzę fachową swoich programów szkoleniowych. Jego przywództwo ugruntowało swoją pozycję na arenie światowej dzięki zaangażowaniu profesorów, partnerów i studentów, którzy przyczyniają się do prestiżu EDHEC daleko poza murami szkoły.

Nasze międzynarodowe rankingi

 • # 5 Magister finansów, Financial Times, 2021
 • #2 Executive MBA we Francji, The Economist, 2020
 • #9 Programy Master in Management (MiM), Financial Times, 2021
 • Szkoła biznesu nr 7 w Europie, Financial Times, 2022

Kosmopolityczny ekosystem

W EDHEC Business School uczniowie z bardzo różnych środowisk spotykają się, współpracują i rozwijają się razem:

 • 8600 studentów zapisało się na tradycyjne programy szkolnictwa wyższego, z czego 35% to studenci zagraniczni
 • 245 umów wymiany i podwójnych dyplomów z wiodącymi światowymi instytucjami akademickimi
 • Sieć około 50 000 absolwentów w 130 krajach

Innowacyjne podejście do nauki online

Jako współzałożyciel międzynarodowego sojuszu Future of Management Education (FOME) , EDHEC współpracuje z jednymi z najlepszych szkół biznesu na świecie, aby zrewolucjonizować nauczanie na odległość . Jak działa FOME? Członkowie sieci łączą pedagogiczne i cyfrowe zasoby dydaktyczne, aby udostępniać nowe badania i wiedzę jeszcze większej liczbie uczniów na całym świecie.

Oznacza to, że Twoje możliwości nauki są naprawdę nieograniczone. Oznacza to, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby poszerzać swoją wiedzę i zdobywać nowe umiejętności biznesowe i menedżerskie.

Kim są członkowie FOME?

Każdy z członków FOME wnosi własny zestaw wiedzy z zakresu biznesu, zarządzania i finansów, a także własny zespół ekspertów tematycznych i badaczy. Możliwości zajęć i nauki są nieograniczone, a wszystko to otrzymasz za pośrednictwem EDHEC Online.

Członkowie FOME uważają, że nauka cyfrowa powinna mieć taki sam wpływ jak nauka bezpośrednia, dlatego skupiają się na wprowadzaniu na rynek tylko tych technologii edukacyjnych, które zainspirują uczniów do prawdziwej transformacji ich samych i ich organizacji.

Sieć absolwentów EDHEC do nauki na odległość

54 000 naszych absolwentów EDHEC pracuje w ponad 4500 różnych firmach i mieszka w 130 różnych krajach , ale nadal często się spotykają, aby wspominać czas spędzony w EDHEC oraz karierę, rodziny i życie od ukończenia studiów. W ciągu każdego roku absolwenci EDHEC spotykają się w restauracjach, klubach, salach konferencyjnych i domach prywatnych na 550 imprezach rocznie .

Te okazje dają czas na łączenie różnych pokoleń absolwentów EDHEC i budowanie silnych relacji między absolwentami z różnych środowisk kulturowych. Wielu absolwentów publikuje oferty pracy za pośrednictwem internetowego forum pracy EDHEC Career Center, ponieważ chcą pracować z innymi absolwentami EDHEC — więź jest tak silna!

Sieć absolwentów dostępna dla studentów online

Studenci online zapisani na studia również korzystają z rozległej sieci absolwentów EDHEC. Ambasadorzy szkół stacjonują na całym świecie i regularnie organizują imprezy towarzyskie i zawodowe.

Próbka wydarzeń absolwentów obejmuje:

 • coroczny EDHEC Rendez-Vous,
 • Dzień Ambasadorów,
 • imprezy powitalne dla nowych studentów,
 • i Dzień Absolwenta Kampusu.

Studenci online mogą również uzyskać dostęp do sieci absolwentów EDHEC, aby znaleźć mentorów i kolegów do nauki, jeśli napotkają trudności z określonym przedmiotem.

  Akredytacje

  Akredytowane przez EFMD EquisAkredytowane przez AMBAAkredytowane przez AACSB

  Lokalizacje

  • Lille

   Lille, Francja

   Chat with students

   pytania