Keystone logo
EC English State University of New York at Fredonia

EC English State University of New York at Fredonia

EC English State University of New York at Fredonia

Wstęp

O English State University of New York at Fredonia

Każdego roku pomagamy uczniom z ponad 140 krajów osiągnąć ich cele językowe i zrealizować marzenia w naszych niesamowitych szkołach języka angielskiego na całym świecie.

Korzyści z edukacji na terenie kampusu

Dzisiaj chcielibyśmy podzielić się jednym z naszych letnich wydarzeń: otwarciem pierwszej szkoły EC na terenie kampusu na Uniwersytecie Stanowym Nowego Jorku (SUNY) Fredonia.

Czy wiesz, co sprawia, że życie i nauka w kampusie są tak ekscytującym i korzystnym doświadczeniem? Możemy Ci o tym wszystkim opowiedzieć!

Dlaczego EC On-Campus?

Chcemy dać naszym studentom autentyczną możliwość pełnego zanurzenia się, zarówno pod względem akademickim, jak i społecznym, w amerykańskim kampusie uniwersyteckim, jednocześnie podnosząc ich poziom językowy.

Dwie doskonałe korzyści akademickie wynikające z doświadczenia EC na kampusie to pełne przygotowanie do szkolnictwa wyższego i bezpośrednia droga do całego systemu uniwersyteckiego w USA. Będąc częścią sieci State University of New York, możesz być pewien płynnych procesów transferu między innymi najlepszymi uniwersytetami, dzięki ścieżkom transferu i pełnym transferom punktów!

Taka okazja niesie ze sobą również rozwój osobisty, wraz z szansą na rozwinięcie swoich umiejętności społecznych. Życie i nauka w kampusie zapewnia studentom odpowiednią okazję do spotkania i mieszania się ze sobą. Zobaczysz świeże twarze i poznasz nowych przyjaciół na zajęciach, podczas lunchu w stołówce, na zajęciach towarzyskich organizowanych przez uniwersytet lub w rezydencji na kampusie, gdy zaniesiesz swoje ubrania do pralni!

Po powrocie do klasy wszelkie rozmowy i dyskusje akademickie z innymi międzynarodowymi studentami EC na kampusie okażą się ciekawym doświadczeniem edukacyjnym, a także będą doskonałą szansą na zdobycie praktyki przemawiania, a także doskonalenie umiejętności prezentacji publicznej . Będziesz mieć również możliwość przygotowania się do życia na uniwersytecie dzięki unikalnemu kursowi English for Academic Purposes, który pomoże Ci osiągnąć cele akademickie i wejść na uniwersytet z pewnością siebie i biegłością.

Lokalizacje

  • 280

    280 Central Ave, Fredonia, NY 14063, USA, 14063, 280

    pytania