Keystone logo
Eaton Business School Online Executive MBA w Digital Marketing i Social Media
Eaton Business School

Online Executive MBA w Digital Marketing i Social Media

Oxford, Wielka Brytania

12 Months

Język angielski

Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 8750 / per year

Nauka na odległość

Wstęp

Zdobądź swój europejski MBA w Digital Marketing i Social Media poprzez interaktywne i elastyczne zajęcia online. Idealny program w marketingu cyfrowym dla pracujących menedżerów na całym świecie.

W ciągu ostatniej dekady krajobraz marketingowy znacznie się rozwinął. Marki i marketerzy muszą rozważyć alternatywne strategie i taktyki, aby dotrzeć i połączyć się z perspektywami i konsumentami. To, co działało kilka lat temu, może nie działać teraz, a nawet kilka miesięcy od teraz.

Digital marketing stał się w ostatnich latach dominującym elementem wielu marketing mixów. A teraz jest to krytyczne, że wiele kanałów marketingowych i dyscyplin są wykorzystywane razem, aby pozostać istotne dla zawsze na, zawsze podłączony cykl życia klienta. Aby osiągnąć prawdziwy potencjał marketingu cyfrowego, ten program umożliwia marketerom kopanie w głąb dzisiejszego rozległego i zawiłego świata cross-channel, aby odkryć strategie, które wywierają wpływ poprzez marketing zaangażowania. Programy Ten kurs bierze dogłębne spojrzenie na związek między mediami a ludzkim zachowaniem i bada, jak organizacje kapitalizują na mediach społecznościowych, a te interakcje między konsumentami, aby wspierać swoje działania marketingowe. Studenci zdobędą praktyczne doświadczenie w tworzeniu kompleksowych strategii social media dla aktywnych marek.

Przegląd programu

Najważniejsze informacje

  • 100% nauki online
  • Światowej klasy nauka w przystępnej cenie
  • Potrójny certyfikat międzynarodowy
  • Stypendia uniwersyteckie dla uprawnionych studentów
  • Akredytacja przez wiodący europejski uniwersytet
  • Sesje interaktywne z udziałem Wydziału & Grupa rówieśnicza

Progresja akademicka

Naukowiec posiadający Executive MBA (EMBA) z koncentracją w Digital Marketing i Social Media stopnia jest zawsze w strategicznej przewadze w swojej karierze, aby przejść na stopień doktora: DBA lub Ph.D. in Digital Marketing (Level 8) ścieżki kariery akademickiej, pod warunkiem, że uczeń wykazał doskonałość w wynikach akademickich na poziomie Executive MBA (EMBA).

O Uniwersytecie

Guglielmo Marconi to światowej klasy włoski uniwersytet promujący stosowanie innowacyjnych metodologii nauczania oraz podejście oparte na rozwoju interdyscyplinarnej wiedzy, umiejętności i kompetencji ze szczególnym uwzględnieniem perspektywy globalnej. Jego zróżnicowana społeczność przedstawiła łączną liczbę 16000 studentów zapisanych na studia magisterskie i podyplomowe, 300 członków wydziału oraz zespół doradców akademickich złożony z ponad 200 ekspertów. Siedziba główna Uniwersytetu znajduje się w sercu Rzymu, w pobliżu Watykanu, ale liczne oddziały regionalne i międzynarodowe pozwalają zarówno krajowym, jak i zagranicznym studentom zdać egzamin końcowy i przedstawić pracę dyplomową / dysertację bez opuszczania własnego kraju lub państwa. Uniwersytet Guglielmo Marconi jest również uczelnią zatwierdzoną przez ENIC-NARIC.

Potrójna certyfikacja

Uczniowie realizujący swoje GMU MBA poprzez Eaton Business School zdobywają trzy różne międzynarodowe certyfikaty w ramach jednego programu.

  • Executive MBA na Uniwersytecie Guglielmo Marconi, Włochy.
  • Post Graduate Advanced Diploma z CIQ, UK.
  • Certyfikowany menedżer - CMI, Wielka Brytania.

Uniwersytet Guglielmo Marconiego

Università Degli Studi Guglielmo Marconi międzynarodowo określany jako Guglielmo Marconi University, jest pierwszym włoskim Uniwersytetem Otwartym uznanym przez włoskie Ministerstwo Edukacji, Uniwersytetu i Badań (MIUR).

Guglielmo Marconi University (GMU) promuje stosowanie innowacyjnych metodologii nauczania i podejścia opartego na rozwoju interdyscyplinarnej wiedzy, umiejętności i kompetencji ze szczególnym uwzględnieniem perspektywy globalnej. Jego zróżnicowana społeczność ma obecnie łączną liczbę 16000 studentów zapisanych na studia magisterskie i podyplomowe, 300 członków wydziału oraz zespół doradców akademickich złożony z ponad 200 ekspertów. Siedziba główna Uniwersytetu znajduje się w sercu Rzymu, w pobliżu Watykanu, ale liczne oddziały regionalne i międzynarodowe pozwalają zarówno krajowym, jak i zagranicznym studentom zdać egzamin końcowy i przedstawić pracę dyplomową / dysertację bez opuszczania własnego kraju lub państwa. Guglielmo Marconi University jest zatwierdzony w ramach SAQA i ENIC-NARIC.

Uczniowie EBS otrzymują tytuł International lub Executive MBA w wybranej przez siebie specjalizacji. MBA jest równoważny z poziomem 7 Europejskich Ram Kwalifikacji (EQF) i nagradza uczącego się 60 ECTS (Europejski System Transferu Punktów).

CIQ

Cambridge International Qualifications (CIQ), UK jest profesjonalnym organem przyznającym kwalifikacje z siedzibą w Wielkiej Brytanii. CIQ jest założone na wizji pomocy indywidualnym uczniom i pracodawcom w uzyskaniu wysokiej jakości akredytowanych nagród. Z ośrodkami na całym Bliskim Wschodzie, Europie i regionie afrykańskim, CIQ jest dumnym partnerem certyfikacyjnym dla ponad 100 organizacji i ma progresję Pathway z niektórymi wiodącymi uniwersytetami na całym świecie. CIQ opracowuje również programy dostosowane do potrzeb klienta w zakresie wiodących tematów branżowych i ułatwia realizację programów certyfikacji poprzez swoich partnerów na całym świecie.

Słuchacze EBS otrzymują Post Graduate Advanced Diploma w wybranej przez siebie specjalizacji i zdobywają 120 punktów CIQ. Te kredyty mogą być bezpośrednio przeniesione w kierunku końcowego etapu dysertacji MBA z GMU.

Chartered Management Institute (CMI)

Chartered Management Institute jest jedyną organizacją zawodową zajmującą się promowaniem najwyższych standardów w zarządzaniu i doskonałości przywództwa. Ponad 100 000 menedżerów korzysta codziennie z unikalnych usług CMI. Organizacje takie jak Jaguar, Landrover, Royal Bank of Scotland, Fujitsu, Allianz, Silverstone, Royal Air Force, London South Bank i Royal College of Physicians wykorzystują certyfikaty Chartered Management Institute do certyfikacji swoich specjalistów.

Osoby uczące się EBS otrzymują od CMI status Certyfikowanego Menedżera. Dyplom Post Graduate Advanced Diploma z CIQ jest jednoznacznie powiązany z kursem Certified Manager, co pozwala uczącym się zaoszczędzić czas, wysiłek i pieniądze. Uczeń otrzymuje również 1 rok bezpłatnego członkostwa w CMI, co daje mu dostęp do profesjonalnych sieci i biblioteki.

Rekrutacja

Program

Wynik programu

Idealni studenci

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania