Keystone logo
Eaton Business School

Eaton Business School

Eaton Business School

Wstęp

Wstęp

Eaton Business School (EBS) jest jednostką Westford Education Group zapewniającą wysokiej jakości edukację online dla zapracowanych menedżerów na całym świecie. W Eaton, zdajemy sobie sprawę z wagi umożliwienia słuchaczom identyfikacji rzeczywistych trendów poprzez interakcję z innymi specjalistami z różnych rynków i branż oraz uczenie się od doświadczonych w branży wykładowców. Uczniowie reprezentujący ponad 85 narodowości uskuteczniają swoją podróż edukacyjną dzięki interaktywnym sesjom online prowadzonym na żywo przez grupę. W EBS nie uczymy. Pomagamy ci się uczyć. Strategiczne partnerstwo Eaton Business School z akredytowanymi uniwersytetami i międzynarodowo uznanymi organami przyznającymi w Wielkiej Brytanii i Europie zapewnia uczniom globalnie akceptowane certyfikaty zgodne z aktualnymi trendami rynkowymi i wymaganiami biznesowymi.

Dzięki naszym opcjom transferu kredytów z programu Extended Diploma na poziomie Mistrza, uczniowie uzyskują bezpośredni dostęp do końcowego etapu dysertacji MBA/MA/MSC z renomowanych uniwersytetów. Status Certyfikowanego Menedżera nadany przez renomowany Chartered Management Institute, UK daje naszym uczniom wartość dodaną do ich pieniędzy, czasu i wysiłku. Nasz state-of-the-art Learning Management System pomaga naszym uczniom kontynuować programyMasterers, Diploma lub Doctorate, które są elastyczne i niedrogie, w zaciszu swojego domu lub biura. Nauka online jest największym narzędziem do ciągłego uczenia się, to nie jest przyszłość, to jest TERAZ


Dlaczego warto dołączyć do EBS?

W EBS, nie tylko zapewniamy naszym studentom możliwość otrzymania światowej klasy edukacji z całego świata, ale także oferujemy:

- Warsztaty przywództwa w Dubaju / Rzymie / Singapurze
- Programy potrójnej / podwójnej certyfikacji
- Elastyczny model nauczania
- Idealna równowaga "Praca - życie - studia" dla pracujących menedżerów
- Wielokulturowa grupa rówieśnicza, aby zdywersyfikować swoją sieć
- Wykładowcy eksperci branżowi
- Prawdziwe studia przypadków i zadania
- Elastyczne płatności za czesne

Nasi uczniowie pracują z

Ceremonie ukończenia EBS

Referencje studentów

Lokalizacje

  • Oxford

    Westford Education Group The Sherrington Building, Magdalen Centre, The Oxford Science Park, OX44GA, Oxford

  • Sharjah

    Eaton Business School Level 2. Tejarah 1. Chamber of Commerce. Sharjah. UAE, +97168830272, Sharjah

    pytania