Keystone logo
EAE | Programas Distancia

EAE | Programas Distancia

EAE | Programas Distancia

Wstęp

Zmienił się sposób, w jaki ludzie się uczą

Edukacja na odległość jest dziś rzeczywistością na całym świecie. Wiele uniwersytetów europejskich, azjatyckich i amerykańskich oferuje swoje programy i tytuły magisterskie na odległość. Innowacja edukacyjna nastąpiła dzięki pojawieniu się nowych podpór technologicznych, które zmieniają sposób uczenia się, stwarzając ogromne możliwości.

EAE Business School, świadoma tej nowej rzeczywistości, zdecydowała się w 2007 roku włączyć do swoich programów metodologie Online Distance i Blended Blended Training. W ten sposób Twoi uczniowie mogą skorzystać z wielu zalet nauki na odległość:

Pogodzić życie osobiste i zawodowe

Aktywne wykorzystanie nowych technologii pozwala pogodzić działalność szkoleniową z życiem zawodowym i rodzinnym.

We własnym tempie

Bez wątpienia jedna z największych zalet możliwości studiowania na odległość. Cechy EAE Online Distance and Blended Blended Programme pozwalają każdemu studentowi dostosować swoje studia we własnym tempie, ponieważ kalendarz akademicki jest elastyczny i można go dostosować do potrzeb każdego ucznia. Opiekun naukowy będzie towarzyszył studentowi przez cały proces kształcenia w ustalonym przez siebie tempie, biorąc pod uwagę, że ma on do 3 lat na ukończenie studiów magisterskich i 2 lata na studiach wyższych. 80% naszych studentów kończy studia w okresie od 12 do 18 miesięcy.

Gdzie i kiedy chcesz

Metody online Distance i Blended Blended Distance pozwalają na naukę w czasie i miejscu, które życzy sobie student. Model pedagogiczny programów EAE dostosowuje się do wszelkich okoliczności (na przykład dostępności czasu lub położenia geograficznego).

Ta elastyczność sprawia, że każda sytuacja jest odpowiednia do uzyskania dostępu do kampusu online i kontynuowania studiów. Ponadto student nie musi nosić przy sobie materiałów do nauki, ponieważ są one dostępne w wersji cyfrowej na Kampusie.

Zaoszczędzisz czas

Dzięki trybom nauczania na odległość w trybie online lub mieszanej mieszanej oszczędza się czas: nie trzeba już podróżować do miejsca, w którym odbywają się zajęcia. To uczeń decyduje, gdzie chce się uczyć.

Jesteś bohaterem

Uczeń jest centrum naszej działalności szkoleniowej: wszystkie treści i model edukacyjny obracają się wokół jego potrzeb. Metodologia EAE Business School jest podzielona na trzy obszary, w których student jest centralną osią:

  • Nauka opiera się na doświadczeniu: dostosowujemy i stosujemy wszystkie koncepcje teoretyczne w prawdziwym świecie.
  • Nauka opiera się na problemach: student musi reagować na różne niepowodzenia i stosować zdobytą wiedzę.
  • Szkolenie opiera się na studiach przypadków: nauczyciele symulują rzeczywiste przypadki w klasie, aby stymulować uczenie się.

Ponadto studenci mają kampus online EAE Business School oraz zasoby, usługi i działania umożliwiające dalszy rozwój procesu uczenia się. Wszystkie te elementy są dostosowane do wymagań i obaw każdego ucznia.

Lokalizacje

  • Spain Online

    Spain Online, Hiszpania

pytania