Keystone logo
Ducere Global Business School Australia

Ducere Global Business School Australia

Ducere Global Business School Australia

Wstęp

Ducere Global Business School jest uznanym liderem we współpracy uczelni z przedsiębiorstwem w celu projektowania i dostarczania stopni naukowych, które mają rzeczywisty wpływ na karierę. Współpracujemy z głównymi uniwersytetami na 4 kontynentach, globalnymi korporacjami, departamentami rządowymi i organizacjami pozarządowymi, a także jesteśmy członkiem AACSB, Fundacji Clintona, Organizacji Narodów Zjednoczonych i różnych światowych izb, aby zapewnić, że nasze programy są aktualne, odpowiednie i powiązane z branżą .

Mamy misję zarówno biznesu, jak i filantropii. Ducere sfinansował i wspierał działalność Fundacji Ducere w 27 krajach afrykańskich kwotą milionów dolarów.

Stosowany

Stopnie dostosowane do indywidualnych karier i pasji studentów. Oparte na projektach produkty korporacyjne zapewniające rzeczywisty wpływ.

Wizja

Dostarczanie najbardziej odpowiednich, uznanych w branży stopni naukowych, które rozpoczynają karierę zawodową.

Przemysł

Dołącz do sieci globalnych partnerów branżowych i setek światowych liderów.

Elastyczny i przystępny

100% online. Wiele Pathways i opcji wejścia.

Oszacowanie

Brak egzaminów. Egzaminy mają na celu rozwijanie i testowanie praktycznych umiejętności i zastosowań.

Przedsiębiorstwo społeczne

Twoja edukacja pomaga również potrzebującym uzyskać wykształcenie dzięki pracy Fundacji Ducere w całej Afryce.

Niezwykłe doświadczenie studenckie

Od elastycznej i samodzielnej nauki online po realne projekty biznesowe i dynamiczne wydarzenia branżowe, każdy program zaprojektowaliśmy tak, aby spełniał potrzeby współczesnego ucznia.

Zarówno kursy licencjackie, jak i MBA łączą wciągającą naukę online z zastosowanym podejściem do oceny. W ramach tego modelu studenci decydują, kiedy i jak studiują, jednocześnie wypełniając praktyczne oceny, które odpowiadają ich potrzebom zawodowym i potrzebom przemysłu.

Dlatego zamiast egzaminów możesz pracować nad biznesplanami, studiami przypadków projektów i nie tylko, jednocześnie korzystając z dostępu do najbardziej istotnych dla branży programów i treści kursów w Australii.

Bez względu na to, jak zdecydujesz się studiować, otrzymasz spersonalizowane wsparcie i porady za pośrednictwem zespołu wsparcia studentów Ducere, wraz z dogłębną praktyczną informacją zwrotną od kadry akademickiej. Na każdym etapie Twojej studenckiej podróży Ducere będzie współpracować z Tobą w celu rozwijania umiejętności cyfrowych, krytycznego know-how i umiejętności przedsiębiorczych wymaganych do odniesienia sukcesu w gospodarce przekształconej przez innowacje.

Ucz się za pośrednictwem najszybciej rozwijającej się platformy edukacyjnej na świecie, zaprojektowanej tak, aby pasowała do Twojego stylu życia

Ucz się za pośrednictwem najnowocześniejszej platformy ze studentami i wykładowcami z całego świata, korzystając z forów dyskusyjnych i wsparcia 24/7.

Zasoby edukacyjne obejmują dzienniki, slajdy, treści wideo, animacje i inne sposoby dostarczania, aby stworzyć najbardziej angażujące cyfrowe środowisko do nauki.

Praktyczne i odpowiednie dla przemysłu szkolnictwo wyższe

Kursy są prowadzone we współpracy z wiodącymi organizacjami, aby zapewnić edukację uniwersytecką, która naprawdę przygotowuje absolwentów do podjęcia kolejnych kroków w karierze.

Partnerstwa branżowe Ducere wspierają tworzenie praktycznych i odpowiednich treści kursów; prawdziwe projekty branżowe łączące studentów z prawdziwym światem biznesu oraz ekskluzywne wydarzenia branżowe organizowane przez wiodące australijskie firmy.

Prawdziwe spostrzeżenia światowych liderów i innowatorów biznesowych

Wydział Ducere Global Leaders składa się z ponad 250 liderów branży z najwyższych szczebli życia publicznego, w tym byłych prezydentów, premierów, prezesów, przedsiębiorców i filantropów.

Spostrzeżenia wideo tych liderów są wplecione w treść kursu i program nauczania, wypełniając lukę między studiami akademickimi a praktyczną nauką związaną z branżą.

Studenci zyskują kolejną okazję do osobistego kontaktu z liderami globalnego biznesu w ekskluzywnych wydarzeniach branżowych Ducere.

Stopnie zaprojektowane przez Ducere, akredytowane przez partnerów uniwersyteckich na całym świecie.

Stopnie Ducere są tworzone we współpracy z setkami czołowych światowych liderów biznesu, polityki i filantropii. Wszystkie stopnie są formalnie akredytowane przez sieć partnerów uniwersyteckich. Rezultatem jest niezrównane doświadczenie uniwersyteckie, które zapewnia studentom unikalne połączenie prestiżowej akredytacji z odpowiednią praktyczną nauką.

Lokalizacje

  • Prahran

    Saint John Street,5, 3181, Prahran

    pytania