Keystone logo
© BIMM University
Ducere Global Business School

Ducere Global Business School

Ducere Global Business School

Wstęp

Najbardziej praktyczne na świecie, odpowiednie w branży kwalifikacje

Ducere nawiązał współpracę z University of Wales Trinity Saint David, Torrens University Australia, University of New England i University of Mauritius, aby zapewnić stopnie naukowe, które zawierają unikalne zasoby świata biznesu.

To partnerstwo zaowocowało tym, że Ducere z dumą oferuje najbardziej innowacyjne stopnie naukowe online - unikalne programy licencjackie i podyplomowe umożliwiające studentom pracę nad prawdziwymi projektami z wiodącymi organizacjami biznesowymi w Wielkiej Brytanii i Australii. Studenci zdobędą praktyczne umiejętności, rozwiązując rzeczywiste projekty z naszymi partnerami branżowymi, takimi jak KPMG, PwC, Disney, ATO, Telstra, Make-A-Wish i wielu innych.

Dūcere to nowoczesne przedsiębiorstwo społeczne zajmujące się ed-tech, wnoszące do szkolnictwa wyższego najbardziej inspirujące umysły świata i najbardziej zaawansowane technologie. Nasze internetowe programy szkolnictwa wyższego finansują przełomowe publikacje i rozwój umiejętności czytania i pisania w 24 krajach afrykańskich.

„Ponad 44% studentów Ducere przed ukończeniem studiów otrzymuje podwyżkę lub awans”.

Stopnie uniwersyteckie w gospodarce innowacyjnej XXI wieku

We współpracy z uniwersytetami i dużymi firmami, Ducere zapewnia stopnie naukowe, które są zaprojektowane tak, aby zaspokoić potrzeby współczesnego ucznia dzięki elastycznym badaniom online, realnym projektom biznesowym i niezrównanej obsłudze studentów.

Rozwiązuj prawdziwe projekty. Osiągaj rzeczywiste wyniki.

Kursy Ducere są prowadzone we współpracy z wiodącymi organizacjami, aby zapewnić kształcenie uniwersyteckie, które naprawdę przygotowuje absolwentów do podjęcia kolejnych kroków w karierze. Partnerstwa branżowe Ducere wspierają tworzenie praktycznych i istotnych treści kursu; prawdziwe projekty branżowe łączące studentów z prawdziwym światem biznesu.

Ukończenie studiów w Dūcere i jednym z jego partnerów uniwersyteckich: Torrens University Australia , University of Wales Trinity Saint David i University of New England to wyjątkowe, cenne doświadczenie, którego nie można zdobyć gdzie indziej. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się założyć własną firmę, założyć przedsiębiorstwo społeczne, czy pracować w organizacji, będziesz uczyć się, stosując umiejętności do rzeczywistych wyzwań biznesowych. Stosowany dyplom z umiejętnościami poszukiwanymi przez pracodawców zapewni Ci sukces na dowolnej ścieżce.

Prawdziwe spostrzeżenia od światowych liderów i innowatorów biznesowych

Wydział Ducere Global Leaders obejmuje ponad 250 liderów branży z najwyższych kręgów życia publicznego, w tym byłych prezydentów, premierów, prezesów, przedsiębiorców i filantropów.

Informacje wideo z tych liderów są wplecione w zawartość kursu i program nauczania Ducere'a, wypełniając lukę między studiami akademickimi i praktycznym, związanym z branżą uczeniem się.

"Stopień, który rozwiązuje problem skuteczności i zastosowania w miejscu pracy"

Sky News na żywo (codziennie w Szwajcarii)

„Globalni liderzy… zapewniają kursy z przywództwa w prawdziwym życiu”

Tygodnik Business Review

Lokalizacje

 • Swansea

  Swansea, Wielka Brytania

 • Melbourne

  Melbourne, Australia

  • Curepipe

   Curepipe, Mauritius

   • Newport Beach

    120 Newport Center Drive, 92660, Newport Beach

    pytania