Keystone logo
Dublin City University | DCU Connected - Excellence in Online Education

Dublin City University | DCU Connected - Excellence in Online Education

Dublin City University | DCU Connected - Excellence in Online Education

Wstęp

A co jeśli możesz pracować w światowej klasie online na uniwersytecie irlandzkim na własnym planie, począwszy od komfortu własnego domu, we własnym mieście, w dowolnym miejscu na świecie? Nauka online z DCU Connected umożliwia zdalny dostęp do wszystkich zasobów uniwersytetu: innowacyjny program nauczania, renomowanych nauczycieli i życzliwą wymianę z innymi uczącymi się.

To nie jest nauka online, jak wyobrażałeś sobie - Connected, będziesz zintegrowaną i nieocenioną częścią wspólnoty uniwersyteckiej. Z DCU Connected uczenie się dzieje się w dowolnym momencie, w dowolnym miejscu. Nauka na odległość nigdy nie była tak blisko.

DCU

Co nas wyróżnia?

DCU Connected pasuje do misji DCU w zakresie przekształcania życia i społeczeństwa. W DCU zdajemy sobie sprawę, że nie każdy ma możliwość podjęcia studiów w pełnym wymiarze czasu, w kampusie. Dla tych studentów naszym celem jest zapewnienie elastycznego dostępu do w pełni akredytowanych programów DCU. Nie tylko będziesz mógł odbywać kursy bez względu na lokalizację, ale również masz okazję połączyć się z coraz bardziej międzynarodową siecią studentów.

Rezultatem jest posiadanie uznanego na całym świecie dyplomu irlandzkiego, który zapewnia unikalną, wielopłaszczyznową perspektywę na niektóre z głównych wyzwań i możliwości, przed którymi stoi świat.

DCU

Lokalizacje

  • Dublin

    Glasnevin, Dublin 9, Ireland, , Dublin

pytania