Keystone logo
© Daytona State College Marketing
Daytona State College

Daytona State College

Daytona State College

Wstęp

Zapytaj któregokolwiek z naszych studentów, dlaczego wybrali Daytona State College, a oni powiedzą ci o naszych najwyżej ocenionych programach i stopniach, wysokiej jakości wydziałach i pracownikach, którzy dbają, obfitym wsparciu akademickim, płynnym przejściu do uniwersytetów, naszych 12 wybitnych programach studiów licencjackich, a także zabawnych działaniach na kampusie.

Jako student jednego z najwyżej ocenianych i najszybciej rozwijających się stanowych college'ów na Florydzie, znajdziesz bogate doświadczenie koleżeńskie, które jest skoncentrowane na Tobie. Badania pokazują, że studenci, którzy angażują się w dynamiczne doświadczenia w college'u, odnoszą większe sukcesy, a Twoja edukacja w Daytona State będzie wykraczać daleko poza naukę.

Poprzez nasze liczne kluby studenckie i działania, możesz rozwijać swoje talenty i odkrywać nowe pasje, tworząc jednocześnie wyjątkowe możliwości dla przyjaźni, nauki i przywództwa. Zanurz się w szerokiej gamie programów kulturalnych, w tym wystawach sztuki, spektaklach i występach muzycznych. Southeast Museum of Photography, znajdujące się na terenie kampusu, należy do czołówki amerykańskich muzeów poświęconych w całości fotografii.

W centrum kampusu odkryjesz wspaniałe Centrum Studenckie i jego udogodnienia, możliwości życia studenckiego i usługi wsparcia akademickiego. Studia i obszary wsparcia obejmują bibliotekę, Writing Center, laboratorium komputerowe i Academic Support Center. Po całej tej nauce, zrób sobie przerwę, zrelaksuj się i baw się dobrze w zupełnie nowym akademiku na kampusie, siłowni, krytym basenie i centrum fitness.

Oprócz naszych wysokiej jakości programów akademickich i zabawnych zajęć na kampusie, będziesz również blisko atrakcji Środkowej Florydy, pięknych plaż i parków stanowych z kilometrami szlaków, aby wymienić tylko kilka. Obszar Daytona Beach jest wspaniałym miejscem, z wyjątkowym całorocznym klimatem, świetną centralną lokalizacją i mnóstwem rzeczy do zobaczenia i zrobienia.

Studenci wybierają Daytona State, ponieważ jest to mądry wybór i oferuje pełne doświadczenie uniwersyteckie!

Wizja

Daytona State College jest głównym źródłem edukacji i szkoleń ułatwiających indywidualny awans i rozwój gospodarczy w hrabstwach Volusia i Flagler.

Deklaracja misji

Daytona State CollegeKompleksowa uczelnia publiczna, zapewnia dostęp do szerokiej gamy elastycznych programów od wzbogacenia społeczności do stopnia bakałarza, podkreślając sukces ucznia, obejmując doskonałość i różnorodność, a także wspierając innowacje w celu poprawy nauczania i uczenia się.

Nasze wartości

 • Wspólnota. Społeczność Daytona State College obejmuje naszych studentów, wydział, personel i społeczeństwo, któremu służymy. Nasza społeczność zbudowana jest na wzajemnym szacunku, efektywnej i otwartej komunikacji oraz odpowiedzialności obywatelskiej.
 • Integralność. Daytona State dąży do zachowania najwyższych standardów etycznych we wszystkich obszarach działania, w tym do sprawiedliwego i konsekwentnego traktowania wszystkich członków społeczności Daytona State. Kolegium w pełni popiera wolność akademicką i prawo do poszukiwań intelektualnych.
 • Doskonałość. Aby osiągnąć doskonałość akademicką, profesjonalizm i jakość we wszystkich programach i usługach, które oferujemy, Daytona State stosuje system ciągłego doskonalenia oparty na ocenie, odpowiedzialności i zaangażowaniu całej społeczności.
 • Różnorodność. Różnorodność ludzi, myśli i wypowiedzi dostarcza energii i witalności dla procesu uczenia się. Daytona State celebruje zarówno oryginalność i odrębność jednostek i kultur, jednocześnie doceniając wspólne więzi, które łączą nas jako globalną społeczność.
 • Innowacyjność. Innowacyjność i kreatywność są kluczem do naszego wzrostu jako instytucji, jak również wzrostu i sukcesu naszych studentów. Daytona State szczyci się umiejętnością dostosowania się do szybko zmieniającego się świata, znajdując pozytywne i kreatywne rozwiązania dla stojących przed nim wyzwań.
 • Sukces ucznia. Nie ma wartości ważniejszej niż sukces naszych uczniów. Naszym głównym celem jest zapewnienie uczniom umiejętności, wiedzy i napędu, aby odnieść sukces w klasie, miejscu pracy i w życiu. Poza tym sukcesem, mamy nadzieję zaszczepić w naszych uczniach miłość do nauki na całe życie.

Priorytety strategiczne

 • Zapewnienie doskonałości akademickiej. Oferuj wysokiej jakości programy edukacyjne, które spełniają akademickie i nieakademickie potrzeby siły roboczej w hrabstwach Volusia i Flagler oraz poza nimi.
 • Zwiększanie sukcesu uczniów. Zwiększenie rozwoju studentów i wsparcia akademickiego w celu poprawy wyników studentów, zaangażowania i zatrzymania.
 • Buduj partnerstwo ze społecznością. Rozszerzenie i tworzenie partnerstwa z biznesem, społecznością i organizacjami edukacyjnymi, które wzmacniają misję i wizję Kolegium.
 • Podkreślenie efektywności instytucjonalnej. Zapewnienie efektywnego i skutecznego wykorzystania zasobów kolegium (fiskalnych, fizycznych, ludzkich i technologicznych).

test

Lokalizacje

Lokalizacje
 • Daytona Beach

  West International Speedway Boulevard,1200, 32114, Daytona Beach

  • facebook
  • instagram
  • linkedin
  • twitter
  • youtube

pytania