Keystone logo
Corban University Program MBA online
Corban University

Program MBA online

Salem, Stany Zjednoczone

Request duration

Język angielski

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Request study format

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Roczny program MBA online Corban ma na celu zapewnienie Ci szkoleń i technik, których możesz natychmiast użyć. Niezależnie od tego, czy jesteś już dyrektorem biznesowym, dyrektorem ministerstwa, przełożonym czy przedsiębiorcą, czy też pracujesz w kierunku stanowiska kierowniczego, Hoff MBA przygotuje Cię do sukcesu.

Kursy są zaprojektowane wokół kluczowych kompetencji liderów. Zajmiesz się finansami, sprawozdawczością, przywództwem, technologią, operacjami i zmieniającymi się problemami rynkowymi z perspektywy zarządzania i organizacji.

Hoff MBA na Corban University jest zaangażowany w budowanie zarówno kompetencji, jak i charakteru poprzez edukację skoncentrowaną na Chrystusie. Świat desperacko poszukuje liderów charakteru - liderów, którzy rozumieją, że sposób prowadzenia firmy lub kierowania zespołem i zarządzania nim może być służbą, która ma znaczenie dla Jezusa Chrystusa.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

O szkole

pytania

Podobne kursy