Keystone logo
Corban University

Corban University

Corban University

Wstęp

Corban University jest uznawany za College of Distinction z zaangażowanymi studentami, świetnym nauczaniem, tętniącą życiem społecznością i pomyślnymi wynikami. Corban jest również zaliczany do najlepszych uniwersytetów na Zachodzie w US News & World Report.

Corban University kształci studentów, którzy zmienią świat dla Jezusa Chrystusa. Skupiamy się na zapewnieniu rozwoju akademickiego, duchowego i osobistego w środowisku chrześcijańskim, tworząc niesamowitą społeczność dla Twojego doświadczenia w college'u.

Specjaliści sprawiają, że uczenie się jest odpowiednie i znaczące. Nasz stosunek liczby studentów do liczby studentów wynoszący 12: 1 sprawia, że klasy są małe, więc wykładowcy znają Cię z imienia i nazwiska. Doradzają, są mentorami i odgrywają aktywną rolę w osiąganiu celów.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

  • Salem

    Deer Park Drive Southeast,5000, 97317, Salem

    pytania